Sanex

Ár:   1000   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   szupermarketek, kisebb boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VanillaBlossom, Módosítva: 2015. december 22.

Ár:   1000
Lelőhely:   szupermarketek, kisebb boltok
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes izzadásgátló 24 órára

Editkacsa

2017. december 30.

Nyári időszakról nem tudok nyilatkozni mert még akkor nem használtam de őszi, téli időszakban nekem teljesen bevált ez a dezodor! Biztos hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

brbara

2017. november 20.

Csodaszer kategória ként ajánlották, hogy ettől bizony tényleg nem fogok izzadni, egy picit sem..hát ez nem így lett...kb, mintha be se kentem volna magam, semmit nem ért sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

cicaaholdrol

2017. október 19.

Ez a cucc egy nulla. Nagy reményekkel vettem, mert ilyen mentes meg olyan mentes. Nem vagyok izzadós típus, de ősszel-télen beöltözve fűtött helyiségekben csak lesz az embernek egy alap hónalj szaga.
Maga a termék vegyszer szaga (nem, nem illatos, még csak nem is krémes-púderes) még nem is zavarna, de hogy még csak a sima normális testszagot sem tudja közömbösíteni... akkor meg mire használjam???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

anonymus001

2017. október 18.

Szerintem jó kis dezodor, ami nagy pont,hogy nem hagy a ruhán foltot használat közben/ után sem. (A hónaljnál a ruha nem csomósodik össze egy nagy dezodor folttá..:) ) Nekem egy idő után váltogatni kell a dezodorokat, mert ahogy egy korábbi hozzászóló is megszokja a bőröm, így már nem úgy használ, de szerencsére nem érkeztem még el abba a fázisba, hogy új dezodor után kutassak :).
Tipp: a Rossmannban olcsóbban belehet szerezni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Tipp: a Rossmannban olcsóbban belehet szerezni ;)

mvikus

2017. június 30.

Hosszútávú használatnál sajnos hozzászokik a bőröm, ezért jobb váltogatni, egyébként nincs vele gond, teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

gabo9205

2016. november 3.

Az illata nem túl kellemes, de hozzá lehet szokni. Hatalmas piros pont, hogy nincs benne alkohol, így nem irritál. 5*

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

gabo9205

2016. november 3.

Nem a legkellemesebb dezodor a, mit használtam, de! nincs benne alkohol, ami irritálná a hónaljam. Az illatát leszámítva 5*

VanillaBlossom

2015. december 10.

1 *-ot kapott, de ha lehetne 0-t adni, akkor azt tenném. Ez valami borzalom... Sosem volt Sanex termékem, ezt is csak azért vettem meg, mert ez volt az egyetlen stift a boltban.
TELJESEN OLYAN, MINTHA SEMMIT NEM HASZNÁLTAM VOLNA. Szerencsére hétvégén, itthon használtam először. Teljesen leizzadtam, pedig semmit nem csináltam. Haszontalan. Nem is 0, inkább -2...
Kukában a helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Kukában a helye.

Hidratálók: Propylene Glycol