Sanex

Ár:   £2   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, szupermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   £2
Lelőhely:   drogériák, szupermarketek
Kategória:   Dezodorok

Egészséges bőr, 24 órás hatás. Nem gátolja a bőr légzését. Alkoholmentes.

sabrirory

2018. augusztus 17.

Kellemes, púderes illat. Nem hagyott fehér foltot a ruhámon. Hatása egész jó, bár én újrafújtam napközben is. Nekem nagyon bejött, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.