Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babciika, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

• 0% aluminium chlorohydrate
  • 0% parabens
  • 0% alcohol

Emimo

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Sokféle alumentes dezodort próbáltam, golyóst, fújóst, sprayt, mindenféle márkákból, de ez, hosszú évek után mondom, jobb, mint a kedvenc Borotalco alumentese, vagy a Dove, vagy Bionsen. vagy Rexona, Alverde és a többiek.
Tényleg púderes, kellemes illat. Az enyém kék színű, nem olyan, mint a képen lévő. Kitűnőőő! Diszkrét púderes illatú, ahová fújom, ott száraz marad. Nem csíp, nem fullaszt fújáskor. Nagyon örülök, hogy -- teljesen véletlenül -- felfedeztem. Én ezt eddig észre sem vettem valahogy. Egy nagyobb, 200 ml-es flaskát vettem, nagyon megérte. Nagyon melegen ajánlom. Hatása hosszan tart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

babciika

2013. augusztus 31.

Nagyon ígéretes a dezodor, már jó ideje használjuk anyukámmal, és elégedettek vagyunk vele! :) Sportoláshoz is kiváló, állja a strapát... Az illata kellemes, púderesnek mondanám! Az összetevőlista rövidke, megfosztva pár csúnya összetevőtől, mint a flakonon is fel van tüntetve. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.