Sanft & Sicher

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: generalnagy, Módosítva: 2017. március 14.

Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Egyéb

A különösen puha lágyrost törlőkendő aloe verával extra kényelmet nyújt és alkalmas az érzékeny bőr ápolására. Hidratál és visszaállítja a bőr megfelelő nedvességtartalmát. A nedves toalettpapír kellemes frissességet, tiszta és friss bőrt biztosít. Wc-be dobható, pH-semleges.

Ewymx

2021. május 7.

Egyik kedvence a családnak. A másik a kamillás fajtája. Habár valóban az első 1-2 darabot nehéz kivenni a csomagolásból, utána magasan jobb használni, mint a többi márkáét. Illata nem tolakodó, hanem kellemes. Ár/érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Dyana91

2021. március 19.

3 csillagnál nem tudok neki többet adni, mert egyszerűen nem lehet a csomagolásból kivenni szakadás nélkül 1 db-ot. A lapok picikék, de elég nedvesek. Az illata pedig nekem túl tömény parfümözött, egyébként nem volt irritatív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

AVoracsek

2020. október 20.

Nekem végül a DM-nek ezek a törlőkendői váltak be a legjobban. Ár-érték arányban nagyon jó. A kendők elég nedvesek és nagyok. Legtöbbször tényleg sikerül egyszerre csak egy darabot kivenni belőle. Nem irritálja a bőrt. Viszonylag hosszan megtartják a kendők a nedvességet, akkor is, ha nem használja az ember napi szinten. Szinte mindig van otthon egy-egy csomaggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

tátombák

2020. szeptember 13.

Nehéz kiszedni a tasakból szakadás nélkül, sőt, egyenesen lehetetlen, amikor még tele van. A kendők nyúlnak, egyébként elég kicsik. Egyetlen pozitívuma az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

szanii

2020. augusztus 8.

A Zewa nedves törlőm elfogyott, és gondoltam most kipróbálok egy másikat. Sajnos a boltban nem láttam, hogy parfüm is van benne (ami teljesen felesleges egy ilyen termékbe), így ha elfogy, nem fogok újat venni belőle! Elég vékonyak a kendők, viszont könnyen ki tudom őket szedni egymás után. Az ára baráti, de a parfüm miatt hármasnál nem adhatok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

wildrose

2020. február 4.

Kellemes illatú, bár elég kicsi kendők, és szerintem lehetnének puhábbak is. Elég nedvesek ugyan, de hajlamosak szakadozni. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Szeretem a DM-es nedves toalettpapírjait. Kellőképpen nedvesek, nem szakadnak. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

syrin

2019. április 2.

A Tesco-ban kaphatóról váltottam erre - ahol élek nincs Tesco, DM-be is külföldre járok - kb. ugyanazt tudja a kettő. Én nem dobozolok, valahogy boldogulok ezzel az utántoltő csomaggal is, és jobban örülnék, ha nem húznák egymást a lapok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

AkInImOd

2017. december 12.

Megfelelően nedves és jól tisztít, de darab egy típus. A Lidl saját márkásával elégedettebb vagyok, amiben ráadásul több van és kifizetődőbb az ára is. Elhasználom és ha a szükség úgy hozza, ilyet szívesen vásárolok, de nem #1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

generalnagy

2017. március 20.

Az illata enyhe, nem zavaró, eléggé nedvesek a kendők, kitart az utolsó darabig is. Utántöltő csomag, ezért zárható dobozba raktam, másképp nem is lehet használni, mert nincs rajta olyan visszazárható fül. Ami negatívum, hogy talán lehetnének egy ici-picit nagyobbak a kendők, a másik pedig, hogy nem húzza az egyik a következőt maga után, ezért úgy kell kipiszkálni a dobozból, nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract