Sanft & Sicher

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla kivonatot tartalmazó nedves wc-papír alaposan, mégis nagyon gyengéden tisztítja meg a bőrt. Az extra vastag, deluxe-minőségű nedves wc-papír komfortérzetet és kellemes frissességet nyújt.

• extra szakadásbiztos wc-papír
  • különösen gyengéd a bőrhöz
  • nyugtató kamillával
  • biológiailag lebomló
  • alkohol-, vegyi kötőanyag- és műanyagmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marina89

2021. július 2.

Nehéz csak egyet kivenni belőle, könnyen elszakad, az illata sem az igazi kamilla illat, inkább fanyar kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Ewymx

2021. május 7.

Egyik kedvence a családnak. A másik a classic fajtája. Habár valóban az első 1-2 darabot nehéz kivenni a csomagolásból, utána magasan jobb használni, mint a többi márkáét. Illata nem tolakodó, hanem kellemes. Ár/érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

heiserfanni

2020. szeptember 21.

Igazi kamilla illatot vártam.. Ehelyett olyan mint ha egy férfi parfümöt öntöttem volna rá. Valóban puha, nem irritál, kb ez a pozitívum benne. Többet nem veszem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

bebuska94

2019. december 18.

Picit idegesítő, hogy ha az ember kihúz egyet rögtön jön a másik. Azt pedig persze visszadugjuk, de egy idő után már nem ragad majd a záró szalag. Így mi fejjel lefelé tartjuk és nem szárad ki. (: Az illata engem inkább irritál. Elhasználtuk, de ha lehet ezt a változatot többet nem vesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

wildrose

2019. november 24.

Nagyon kellemes illatú, jó méretű, kellően puha és elég nedves törlőkendő, szerintem szuper minőség, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

MGizella

2019. szeptember 30.

Kellően vastag és nedves, viszont nagy hátránya, hogy a visszazárása kicsit nehézkes + számomra szinte elviselhetetlenül büdös. A többi illatvariáns sokkal emberibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin