Sanft & Sicher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szekikovacs, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

szelesteirita

2016. május 3.

Eszembe nem jutott volna soha nedves wc papírt használni, ha a terhesség alatt nem jön szembe a DM baba bónusz keretein belül. Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, hátha jó lesz valamire. És milyen jól tettem, hogy megvettem!! Szülés után a gátseb miatt _tökéletes_ volt! Azóta állandó lakója lett a fürdőszobának és a táskámnak. :) (Persze azóta már nem a gátseb miatt. :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

asztromélia

2015. május 24.

Mindig van a taskamban 1db. Sosem lehet tudni, egy lany legyen felkeszulve mindenre. :) Ajanlom azoknak akik nem akarnak 30 darabos torloket hurcolaszni magukkal, mint en. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Pöti

2014. augusztus 18.

Szeretem, mert praktikus, egyenként csomagolt. Sajnos mostanában nem látom a DM polcain... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Tyuki

2013. november 27.

Alapvetően nagyon jó ez a termék, mindig van belőle otthon. Utazáshoz ez a 10 db-os, csomagolt kiszerelés verhetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Mamba

2013. augusztus 15.

Eddig a körömvirágos változatot használtam és imádtam is, ezt azért vettem helyette, mert nagyobbnak tűnt így gazdaságosabb is. Nagy meglepetésemre irritál, nem is értettem, mert hogy sensitive és ilyet a körömvirágos változatánál nem tapasztaltam. Párszor még adtam neki esélyt végül feladtam és kuka... nem tudom mi lehet vele a baj, hogy miért nem bírom pedig minden más jellemzője tökéletes lenne (nagyság, nedvesség, ár, csomagolás) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin