Sanft & Sicher

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. március 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra vastag nedves toalettpapír érzékeny bőrűeknek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TekiLala

2021. december 6.

Jó illatú, nem irritálja a bőrt. Sajnos azt tapasztalom, hogy nagyon könnyen kiszáradnak a lapocskák, illetve könnyen el is szakadnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Dyana91

2021. április 17.

Ár-érték arányban elégedett vagyok vele. Kellően vastagok és nedvesek a lapok, az illata sem túl tolakodó, viszont ami hátrány, hogy egyszerre több lap jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

heiserfanni

2021. április 16.

Ár-érték arányban tényleg jó. Szerintem lehetnének nedvesebbek a kendők, és nekem elég könnyen szakad is. Az illatával sem vagyok teljesen kibékülve, olyan... avas szaga van 🤷🏻‍♀️, és magamon is pössedtnek érzem 😃 próbálgatom megszeretni..de nem megy, hiába jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Dorotii66

2021. március 2.

Jó illatú, jó az ár-érték aránya és strapabíró anyagból készült, nem szakad el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Jó illatú, jó az ár-érték aránya és strapabíró anyagból készült, nem szakad el.

Gica81

2020. október 27.

Nagyon szeretjük ezt a nedves törlőt. Ár érték arányban tényleg a legjobb. A minőséggel sincs probléma. Dobozban tároljuk, gy mégtovább tart a nedvesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

AVoracsek

2020. október 20.

Nekem végül a DM-nek ezek a törlőkendői váltak be a legjobban. Ár-érték arányban nagyon jó. A kendők elég nedvesek és nagyok. Legtöbbször tényleg sikerül egyszerre csak egy darabot kivenni belőle. Nem irritálja a bőrt. Viszonylag hosszan megtartják a kendők a nedvességet, akkor is, ha nem használja az ember napi szinten. Szinte mindig van otthon egy-egy csomaggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Langel

2020. szeptember 30.

Nem irritál, legalábbis úgy érzem, hogy nem teszi, az elején mikor kibontásra kerül elég nedves, utána azért párolog, pedig gondosan lezárom és még rá is fordítok egyet, hogy saját súlya által nyomodjon a kivehető fele. Így jobban bírja mikor csak úgy simán otthagytam. A ragasztós csík a tetején nekem néha már nem tart annyira. Illetve nagyon ritkán de elszakad.
Dobozban nem bírja, hiába a fedele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Dobozban nem bírja, hiába a fedele.

chiocciola

2020. július 23.

nagyon szeretem, főleg, amiért lehúzható a wc-n. Jól zár a tapasz, így nem szárad ki akkor se, ha lassan fogy

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

csaktom

2020. április 22.

borzalmas, használhatatlan. minden rossz megtestesül benne, ami egy nedves toalettpapírban előfordulhat: nem elég nedves, rossz szagú és szakadozik, amikor kihúzná az ember, de ez még a jobbik eset, mert legalább előre elszakadt, és nem közben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 22.

wildrose

2020. március 18.

Nagyon kellemes illatú, megfelelő méretű és nedvességű törlőkendő, puha és nagyon jó minőségű. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 18.