Sanofi Aventis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veravera, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Retinol tartalmú hidratáló krém az öregedő, száraz bőrre.

veravera

2013. szeptember 18.

Sokan ráncmegelőzésre használják, de én a rozácea miatt nem nagyon merek próbálkozni (bár olyan véleményt is olvastam, hogy azon is segít). Egyelőre a számra és a kézfejemre kenem esténként, táplál, kisimít, szinte pakolásként működik. Előfordult az is, hogy éreztem, hogy egy nagyobb pattanás formálódik az arcomon, egy kis Avibon helyi kezelésként erre a problémára is remek, mert időben elfojtja a kitörést. Az illata kifejezetten nagymamás rózsaparfüm, az állaga pedig a vazeliné, de nekem tetszik, hogy most éppen nem egy új csodakencét kenek magamra, hanem egy a francia patikák nagy öregjének számító "régiséget". Gwyneth szerint: http://www.goop.com/journal/get/114/the-french-pharmacy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.