Sante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. augusztus 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen, de mélyrehatóan szabadítják meg a bőrt a finomra őrölt szőlőmagolajból álló peelingmagocskák az elhalt hámsejtektől, piszok- és zsírmaradványoktól. Olyan védő hatóanyagok, mint a lótusz, fehértea kombinálva az afrikai argan olajjal és sheavajjal segítik a bőr természetes zsírháztartását.

Kiszerelés: 2 x 7,5ml

Morci

2012. február 3.

Baromi jó radír. Amiért nem fogom újra venni, az a csomagolása. Elvileg a leírása szerint két alkalomra elég, de nekem három radírozásra is futotta a 7,5 ml-ből. Viszont egyáltalán nem praktikus ez a két részre osztott tasakos csomagolás, ha már egyszer kinyitod, nem lehet rendesen visszazárni, és így meglehetősen drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

noavedon

2011. november 1.

Nagyon jó kis arcradír, nem drasztikusan, mégis hatásosan tisztít. Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben, én is tuti venném. Így is fogom, csak úgy valószínűleg kedvezőbb ára lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Josie

2011. október 13.

Ez tényleg egy ilyen krémes radír. Nem az a szokványos durva, száraz anyag ami ledörzsöli az arcodról a bőrt is, hanem egy nagyon kellemes ám kiválóan tisztító arcradír! Nekem az tetszett benne nagyon - igaz még csak egyszer használtam - hogy a kombinált és érzékeny arcomat csodásan letisztította de mégsem hagyott maga után felesleges zsírt a bőrömön, valamint nem szárította ki azt. Egyedül az árát sokallom picit, de cserébe egy teljesen kiváló összetevőjű terméket kapunk, ami nagyon hatékony. Szóval ezért nem vonok le pontot, ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

Lari

2011. október 12.

Nekem is szuperul szuperál! Nagyon finom, puha és hidratált lesz a bőröm a használat után.Már az első alkalom utáni napon látványosan jobb volt a bőröm állapota, és nem jöttek ki újabb mittaszerek, kisebb gyulladáasok sem alakultak ki- ami egyébként nálam sajnos jellemző. Isteni az illata, de mégsem irritál, gyengéden tisztít.
Én már csak azt szeretném, ha árusítanák nagyobb kiszerelésben is, mert részemről megszavazva a tartós használat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

MoziRozi

2011. augusztus 13.

Ma használtam először, ezt a nagyon kellemes illatú és tapintású, lilás színű, szemcsés radír-krémet. Jól esett az arcomnak.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Squalane eo 1 0