Sanytol

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok

• Elpusztítja a baktériumok, vírusok és a candida 99,9%-át.
  • Víz és szappan nélkül használható.
  • Nem igényel öblítést.
  • Hipoallergén és pH semleges.
  • Természetes zöld tea kivonatot tartalmaz.

Biocid hatóanyag: etanol 57,6% (EC: 200-578-6; CAS: 64-17-5)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.