SauBär

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2020. december 21.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Élénk színű fürdőgyöngyök vidám kalanddá varázsolják a fürdést. A gyengéd receptúrát kifejezetten az érzékeny gyermekbőr igényeihez fejlesztették ki. Értékes ureát tartalmazó formulája kellemes bőrérzetet nyújt. A gyöngyök nem színezik be sem a bőrt, sem a kádat."

Vegán termék

Yubiri

2020. december 15.

Nekem nem nyerte el a tetszésem. A fürdővíz enyhén lett színezett, illatot nem éreztem. Nem kisgyerek, hanem magam számára vásároltam, de ha tudtam volna, hogy ennyit ér, akkor inkább Kneipp-et veszek. A fürdőkádat nem színezi el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Urea