SauBär

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Egyéb

A lágy levendula illet elűzi a szellemeket és kísérteteket. Így gondoskodik a nyugodt alvásról. A szelleműző sparyt fújja egyszerűen az ágy alá, valamint a szoba sarkaiba. A levendula nyugtató hatása biztosítja a könnyebb, nyugodtabb elalvást.

encimokus

2013. január 24.

Én is 200 ft-ért vettem, annyit megért mindenképpen. Finom az illata, csak sajnos nem túl tartós, gyakran kell fújni. Édeskés, kevésbé levendulás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

egifeny

2012. szeptember 2.

En 400Ft-ert vettem, kiarusitasos darabkent! Megveteleben a cuki kis flakonka is szerepet jatszott, amit majd ujra lehet hasznositani :D az illata engem se igazan a levendulra emlekeztet, de ha nagyon akarom, erzem, elvileg ott az osszetevok kozott :) sztem nagyon hasonlit az illata a Sundance karotinos naptejhez, olyan kokuszos-barackos-gyumolcsos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Heli

2012. augusztus 28.

Nem sok köze van a tipikus levendula illathoz. Ezt cseppet sem bánom :) 200 Ft-ért vettem amúgy a DM-ben, na nem a szellemek miatt :D Gondoltam olyasmi lehet, mint az aromaterápiás éjszakai sprayk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Vitaminok: Panthenol