SauBär

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   240 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Kiszerelés:   240 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Görögdinnye illatú nedves törlőkendők rendkívül puhák, gyengéden tisztítják és ápolják a gyermekek érzékeny bőrét. Ápoló hatású összetevői révén különösen bőrbarát.

• dinnye illatú
  • gyengéden és kíméletesen tisztít
  • biológiailag lebomló

anetta.filip

2019. augusztus 13.

Végre valami, ami biológiailag lebomló anyagból készül! Sajnos az összes Saubär közül erre volt egyedül ráírva ez, ezért vettem ezt.
Könnyebben szakad, mint a műszálas törlőkendők, dehàt ugye ez egy nedves toalettpapír, ami ettől függetlenül egy az egyben kendő feeling! Könnyen beszerezhető, egy lap mindösszesen 5Ft, enyhe édeskés illata van, nem kifejezetten görögdinnyès, és ami még szuper, hogy nincs benne propilén glikol! Kiváncsi vagyok mi mindenre fogom tudni elhasználni és mennyire fogom szeretni, egyelőre hitelbe megy az az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Vitaminok: Panthenol