Savoderm Med

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Dezodorok

A Savoderm Med izzadásgátló hosszan tartó, hatékony védelmet nyújt és akár 24 órán keresztül gátolja a testszag kialakulását. B5-provitamin tartalmának köszönhetően regeneráló és bőrnyugtató hatással rendelkezik. Gyengéd az érzékeny bőrhöz: nem tartalmaz alumínium sókat, alkoholt, parabént, allergizáló parfümöket és szilikon olajat. Bőrgyógyászatilag tesztelt és pH semleges.

dorqaap

2020. szeptember 8.

Évek óta kristálydezodort használok, de valamiért pár hónapja nagyon kiszárítja a hónaljam, ezért gondoltam, lehet, hogy váltanom kéne. Erre találtam a közeli dorgériában, pontosabban a sensitive verziójára. Nem tudom a kettő között sok különbség van-e. A lényeg, hogy nekem nagy melegben és stresszes szituációkban nem működött, büdi lettem. Aztán mióta nincs harminc fok úgy használom, hogy este fürdés után kenem fel a kristálydezodort és reggel még ezt kenem. Nekem tökéletesen működik így. Szerintem hideg időben önmagában is elég lesz, majd kipróbálom úgy is. Nekem a sensitive illata bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

kanoc

2019. március 26.

Csalódás. Nem használ, 1 óra múlva már nem hat. Egyetlen pozitívuma, hogy epilálás/borotválás után nem csíp ki, tehát akkor használom, de dezodorlására nem jó, nem hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

orsid

2019. március 20.

ez is penzkidobas.kiserletezeseim sokadik allomasan akadt a kezembe,amikor erzekeny boromre kerestem izzdasgatlot.tenyleg nagyon optimistan alltam hozza,biztam en a sikerben,de oriasi csalodas lett.nem gatol ez semmit.se szagot,se izzadast.☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

szeliger

2018. december 12.

Szerettem ezt a deot, sokáig ez volt a "repülős" dezodorom. Többnyire fújósokat használok, ezt a kisebb golyósat viszont fel lehet vinni kézipoggyászban is a repülés során a fedélzetre, átmegy a biztonsági ellenőrzésen. A minőségét sokkal tovább megőrizte, mint a ráírt 'felbontás után 12 hónapig' időtartam. Az illata miatt választottam elsősorban, szolid, púderes, nem nyomja el a különböző parfümök illatát. Az izzadásgátló hatásával is meg voltam elégedve, bírta a mediterrán negyven fokot és a magasabb páratartalmú, esős brit éghajlaton is jól teljesített. Igaz én nem vagyok nagyon izzadós, a komforthőmérsékletem a kinti 30 fok felett kezdődik, amikor mások már a melegtől kókadoznak :)
Mostanra érett meg kidobásra, ugyan már csak kevesebb mint centinyi van az üvegben, de nagyon folyóssá vált. Nem ilyen volt az állaga, valószínűleg nem ráztam fel mindig lelkiismeretesen, meg az idő is eljárt felette. Márcsak a pavlovi reftexek miatt is valószínűleg újraveszem, mégha nem is csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 12.

csadri

2018. május 20.

Nekem bevált. Az illata finom púderes, nem édes, nem tolakodó. Eddig a legjobb, amivel valaha is próbálkoztam, teljesen tökéletes. Majd 40 fokban frissítek :) számomra ötös.

Update: Melegben és stresszes izzadásnál már nem teljesít :( Bár kellemes illata van, de a nap felénél az ember már nem ezt rzi sajnos. Ha nem szárad meg rendesen, a ruhán foltot hagy. Lepontozom háromra, újat keresek. Ez csak itthoni kis lájtos napra lesz megfelelő, vagy télre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Leander

2018. április 30.

Ha van olyan termék ami tényleg totálisan felesleges pénzkidobás, hát ez az. Második kisfiam születése miatt mindenképpen olyan dezodort kerestem ami alumíniummentes és nincs erős parfümös illata. E kritériumoknak meg is felel ez a termék, csak sajnos minimális izzadásgátló hatása sincs. Sőt, mintha direkt generálná az izzadságot, illetve pláne annak szagát. Első kisfiamnál alumíniummentes Borotalco-t használtam - az klasszisokkal jobb volt. Ennek az ég egy adta világon semmi hatását nem éreztem, pedig nem is vagyok nagyon izzadós, ráadásul tél végén/tavasz elején használtam, nem nagy melegben. Jobb lett volna ha semmit nem használok - az legalább ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Erus15

2017. december 26.

Ajándékba kaptam, eddig úgy néz ki, hogy bevált. De mivel most hűvösebb az idő, így nem tudom, hogy a meleg időkben mennyire lesz hatásos. Az illata nem túl erős, számomra kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

szzh01

2017. november 6.

Hááát, a nagy áttörést nem hozta meg, nagyon sajnos! Szép összetevők, de talán túl szépek ahhoz, hogy dezodoráljanak is. Egy abszolút nyugodt, semmittevős hűvös napon talán elég lehet, de olyankor szinte nem is kell deo. Amint egy kis rohanás vagy stressz van, már elindulnak a szagok, komolyabb bevetésnél pedig rendesen kibírhatatlannak találom magamat délutánra. (Bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha a 40 fokos kánikulában tesztelem...)
Egyébként a ruhákat nem színezi el, viszonylag gyorsan szárad (1-2 perc alatt), kellemes száraz érzetet hagy maga után, az illata is finom, alig érezhető, gyenge semleges krém-illat, nem vész össze a parfümmel.
Nagy kár érte, sajnos az 1300 Ft pénzkidobás volt. Csak a szép összetevők és a jó tulajdonságok miatt kap egy kegyelem 2-est, mert egyébként a feladatát nálam egyáltalán nem tölti be, nem tudok ráhagyatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

Torpece

2016. február 1.

Számomra egy borzalom, felesleges pénzkidobás. Alumentes deokat használok, szerettem volna kipróbálni egy újabbat ezért választottam őt, teljesen ismeretlenül. Az illata megtetszett, úgy gondoltam az üvegén olvasott információk alapján, hogy biztosan jó lesz. Hát igen..max. az illata, 1-2 órán át. Pedig használat előtt felráztam, mert olvastam, más is észrevette ezt az utasítást a csomagolássán, de hiába... Hatása nálam semmi, sőt konkrétan szagom lesz tőle. Mintha rajtam sem lenne, olyan. Sajnálom nagyon, hogy így jártam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

ingyombingyom

2015. november 4.

Nem vált be , pedig annyira akartam. Jók az összetevői, jó az ára, jókat ígér , eredmény meg nincs. Illetve alig van. Könnyen izzadok de talán így ősszel bepróbálkoztam vele. És mivel tényleg bőrbarát a 8 éves lányomnak is adtam belőle. Nem akarom sztárolni itt szegényt de estére már igencsak"illatozott".
Sajnálom kidobni.
Most olvasom, használat előtt felrázandó!😀 Holnap bizisten megrázom használat előtt, hátha.......! Többszöri kenegetéssel lassan elfogy. Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

Sajnálom kidobni.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate