Savoderm Med

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viviennoo, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt a testszag ellen és gyengéden ápolja az érzékeny bőrt. A B5 provitamin nyugtat és regenerál. Speciálisan az érzékeny bőrre kifejlesztve. Alumíniumsót nem tartalmaz.

6vilag

2020. február 21.

Egy bizonyos illatot keresek minden deo-ban, a nagyon régi kék fehér csíkos Lanosant és ebben majdnem megtaláltam! Nem teljesen olyan, de közeli rokonságban állnak.
Esküszöm semmi másért nem vettem meg, csak az illatáért, de ettől elvonatkoztatva, jól jártam vele. Nagyon jó, minőségi deo.
Megbízhatóan teljesít, nem foltoz össze sem ruhát, sem bőrt, nem is irritál. Jó használni. Nem leszek büdös mellette, bár én a kevéssé izzadósok közé tartozom, nemigen volt problémám még e téren. A nagyon finom illata csak felkenéskor van, utána észrevétlen libben tova...igy bár az illata miatt vettem, azt nem sokáig élvezhetem, sajnos.
De, jó deo ez, örülök, hogy megvettem. Bár nem leszek büd mellette, de sajnos a fincsi illatát nem élvezhetem egész nap, mint a régi Lanosan-ét. Ez egy kellemes állagú, illatú, bőrápoló hatással ellátott deo. Inkább hűvösben javasolnám, kánikulába sajnos nem elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 21.

viviennoo

2017. március 24.

A hagyományos dezodorokkal (fa, dove, garnier, nivea, stb) próbálkoztam évekig, szerintem az összes létezőt kipróbáltam, de azok nekem kb 1-2 óráig hatottak valamit. Majd a dm-ben betettem a kosaramba pár "drágább" fajtát is, összesen 5 darabot, teszt képpen. (már nagyon betelt a pohár :D) Próbálgattam őket, külön-külön, együttesen. Egy másik termék, amit vettem, a Bionsen extra fresh dezodor. Magában egyik termék se vált be, viszont a 2 együtt megszüntette a problémám!!! Nem érzem 1 óra múlva, hogy izzadtságszagom lenne, sőt, szinte egész nap nem érzek semmit!! és ez nálam tényleg csodának számít...úgyhogy nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a 2 termékre :D aki hasonlóan erősen izzad, annak mindenképp ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol