Savon de l'Artisan

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: trudee, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe vera illattal.

Kiszerelés: 100 g

xleiax

2014. november 29.

300 Ft-ért vettem az Ázsia centerben. Egy állványon több típusú szappan volt kitéve, kókuszos, rózsás, sokféle.. És szimpatikus volt, hogy felül egy papírra le volt írva, noha nem a teljesség igényével, hogy melyik szappan milyen bőrproblémára jó. Úgyhogy én végül az aloe verásat választottam. Egyébként nem rossz szappan, zuhanyzáskor szoktam az arcomra kenni, viszont vigyázni kell vele, nehogy szembe kerüljön, mert nagyon csíp. Abszolút jól habzik, és az én bőrömet nem szárítja, kiütéseket sem okozott, úgyhogy kellemes a használata. Egyedül az illatával nem vagyok annyira kibékülve. De biztos, hogy elfogom használni, sőt lehet, hogy majd szerzek be később más fajtát is. Igazából a citromosra lennék kíváncsi, hiszen az ilyen pigmentfolt, heghalványító hatású elviekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

trudee

2014. augusztus 20.

Meglehetősen erős illata van, ami eleinte szokatlan volt, mert a fürdőbe belépve feltűnően érezni lehetett ennek az egy kis darab szappannak az illatát. Én pattanásos-zsíros bőrre vettem. Teljes mértékben nem tett ugyan csodát, de ez nem is várható el egy szappantól, viszont nagyon kellemes érzést hagy a bőrön fürdés után és semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam. Kellemesen habzik, az illata természetes, bőrön már nem érezhető annyira erőteljesen szerencsére, és kb. 300 Ft-ba került, úgyhogy ki is raktam az eddigi tusfürdőmet és úgy döntöttem hosszabb távon is átváltok erre szappanra. Szép a csomagolása is, ezért ajándéknak is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.