Scents of Time

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   100 000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Jorge Lee 2009-es alkotása, nem gyártják már, szinte elérhetetlen ritkaság.

A parfüm szcéna Indiana Jones-a: David Pybus (kémikus-régész) által alapított Scents of Time az ókori illatok felélesztésére szakosodott, az Egyesült Királyságban.

Hordózóanyagként alkohol helyett olíva-vagy mandulaolajat alkalmaztak.

A Maya, amerika misztikus illata, puha keletiességét, kopal tömjén, jázmin, zöld lombok, és a trópusi virágok adják, alapjegyeit a csokoládé és a vanília teljesíti ki.