Best of Beauty 2019

ScentStory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

20th Century Fox által kiadott illat, melyet a 24 c. díjnyertes sorozat inspirált.

Fejillata: oud, jázmin, guajakfa

Szívillata: szantálfa, cédrusfa, csillagánizs

Alapillata: vanília, ámbra, ylang-ylang

ScentStory - 24 Gold parfüm minták és fújósok. 5ml = 1700 Ft, 10ml = 3100 Ft
Ár: 1700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Lina6

2018. április 28.

Rajtam ez egy az egyben Casamorati 1888 Bouquet Ideale, kicsit gyengébb, bőr közeli verzióban. Ugyanazt az illatélményt adja. Jó kedvre derít, ha ezt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Lapo

2018. március 13.

Kétség kívül egy tökéletes, meleg és bújós, édes de nem gejl, némi oud társaságában kibontakozó illat az őszi/téli hónapokra.. a kérdés hogy ki használja?! Unisex mivolta miatt magamnak vásároltam belőle egy fújóst, de minden "igyekezetem" ellenére egy picivel több feminin vonást érzek benne mint férfias jelleget.. nagyon szerettem volna szeretni és félre értés ne essék, továbbra is egy iszonyat jó illatnak tartom, főleg ebben az árkategóriában, de valahogy azt érzem, hogy folyamatosan zavarna a jelenléte MAGAMON.. nem komfortos.. nem érzem az enyémnek.. nagyon azon a határon mozog amit próbálni kell még (fogom is) de egyenlőre többszöri kísérlet ellenére sem lett az ÉN illatom..ellenben gondolkodás nélkül meghívnám egy kávéra az illatot használó hölgyet.. :D nagyon tartós és a szilázsa is nagyon rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Málni

2013. december 18.

Szerintem unisex kategória, egyáltalán nem túl édes. Féltem tőle először amikor olvastam csak róla itt-ott, h majd nőies lesz, na meg az oud a másik, ami ha sok kerül bele, akkor undi "kaki"szagú lesz tőle minden, de szerencsére ebben csak kísérőszerepet kap az oud és a meleg, édeskés ámbra-vanília-jázmin játssza a főszerepet. Nagyon kellemes, orientális, (arabos) illat, engem pipadohányra és füstölőre is emlékeztet, de nem annyira száraz érzetű. Rajtam mérsékelten erős, de majd holnap vetem be igazán:) Olcsó, jó ilaltú, minőségi, mi kell még? :) Max. csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Laci

2013. november 30.

Na sikerült egy mintát rendelnem pluszban iparfumeriától, mert érdekelt ez az aranyos illat. Nagyon jó, hogy nem rendeltem meg ezt a kétségtelenül finom gourmand illatot, de ez nekem női, nem tehetek róla. Hasonlít a L'Erbolario Fruits and Woods körtés illatára, de ez még édesebb, virágosabb, gyümisebb, tényleg málnás illata van. Ha ezt lányon érezném, biztos megdicsérném rajta, de ezt egy férfin nem tudom elképzelni. Nem vagyok egy maradi, meg prűd valaki, van pár női illatom is, de ez túl csajos az ízlésemnek. Mindezek ellenére nem pontozom le, mert ilyen áron remek illat, lányoknak télre tudnám ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Farnesol, Geraniol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.