Schaebens

Ár:   €2   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4 x 0,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mse02, az összetevőket feltöltötte: Szilvi666, Módosítva: 2017. január 20.

Ár:   €2
Kiszerelés:   4 x 0,4 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hosszú távon a koncentrátum biztosítja a bőr számára szükséges nedvességet, így a bőr regenerálódik és intenzíven ápolt lesz. Ideális könnyű éjszakai krémnek is. A hialuronsav mellett panthenolt is tartalmaz.

Panni21

2020. január 3.

Hááát...lehet, az én bőröm túl száraz, de sajnos nem sok mindent csinált. Amikor felkenem, akkor hidratált érzést nyújt, hamar beszívódik, de hiába használok éjszakai krémet fölé, majd reggel smink előtt ismét krémezek, ugyanúgy száraznak érzem az arcom, mint amikor semmilyen szérumot sem használok, csak a krémeket magukban.
Elhasználom reggel smink előtt arckrém alá, hogy azért kárba ne menjen, de inkább vettem mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Candy21

2019. augusztus 10.

Nagyon szépen feltölti a bőrt szuper termék lenne ha nem lenne ilyen kevés benne nekem két kapszula kellett az arcomra egy nagyon kevés volt így nem éri meg az árát. De maga a termék nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

kishefy

2018. július 28.

Az egyik legjobb hyaluron. Szépen feltölti, kisimítja a bőrt. Nekem elég az arcomra + dekoltázsra. Használata után krémezek vagy a krémhez keverem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

liowonka

2018. május 15.

Színezék és illatanyag mentes, nekem szépen feltöltötte a bőrömet. Egy másik termék mellé volt ajándék eddig kettőt használtam el belőle. A mennyiség nekem bőven elegendő az arcomra sőt, hidratáló krémbe keverve még hatásosabb. Ár érték arányban szerintem jól teljesít. Hetente egyet használok. Viszont a csomagolás miatt 1 csillagot levonnék.. Az katasztrófa , nagyon nehéz kierőszakolni bellőle a terméket :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Színtelen, szagtalan, felkenve azonnal beszívódik, viszont cserébe nem csinál semmit. Nem simít, nem tölti fel az arcomat, a semmiért pedig nagyon drága. A csomagolását újragondolhatnák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

nszolnoki

2017. június 25.

Tökéletes hyaluron szérum, színtelen, szagtalan, szippantja a bőr, aznnal feltölt, ami a baj, hogy egyszerre elhasználtam mind a négyet. Egy ampulla csak a homlpkomra elég. Így viszont nem költséghatékony. Gondolom a csomagolást fizetjük meg és ami benne van - kiváló termék - így nem éri meg. Nagyon nagy kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

Redlips

2017. március 12.

Semmilyen. Ráadásul az egyik kapszula gyakorlatilag üres volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Semmilyen. Ráadásul az egyik kapszula gyakorlatilag üres volt. :(

Szilvi666

2017. január 20.

Felkenve azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után és látványosan feltölti az arcom már az első használat alkalmával is. Egy baj van vele, hogy kevésnek találom a mennyiséget. Egyszerre feltudnám használni az egészet, csak ezért jár a pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate