Schaebens

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, problémás bőrre. Neurodermitis és Psoriasis esetén is alkalmazható.

Mélytisztító hatású, pattanásos és mitesszeres bőrre.

mizantrop

2019. június 5.

ez egy jó kis arcradír. nagyon jól leszedi az elhalt hámsejteket és szépen mattítja az arcbőrt. egyetlen negatívuma a szaga, ami elég kellemetlen, engem műanyagra emlékeztet (érdekes, hogy ezt itt még senki nem jegyezte meg, lehet, hogy csak az én példányom büdös?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Zatanii

2016. július 28.

Test- és arcradírként egyaránt használom. Elsőre nem volt túl meggyőző állagú ,sőt, a szemcsék is elég gyengének bizonyultak,ennek ellenére nagyon szuper termék. Kevés "szemét" van benne és nagyon jól tisztít. Sokkal szebb tőle az arcbőröm,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

PKitty

2016. június 16.

A hidratáló mellé vettem pattanások ellen. Jól radíroz és nem szárít. A pattanások leszárításában is segít, de azért annyira nem vagyok elájulva tőle, találkoztam már hatásosabb termékkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

bogirepcsin

2015. május 26.

Alapvetően én is kémiai hámlasztókat használok, de a tavasz és a napsütés miatt felhagytam velük, az arcomon pedig meg is látszott.
Ezért kezdtem el keresgélni nyárra valami jó kis fizikai hámlasztót, és rögtön meg is találtam.
Natalie leírt előttem mindent, egyszerűen tökéletes, finom de mégis jól radírozó szemcsék, semmi fölösleges irritáló összetevő.
Arcra és dekoltázsra használom heti kétszer, ezt pedig kiegészítem heti egyszer a Ziaja Sensitive enzimes peelinggel.
Remélem hogy ez a kombináció egész nyárra beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Remélem hogy ez a kombináció egész nyárra beválik :)

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1