Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Samponok

Sampon természetes és festett barna hajra borostyán kivonattal, mely védi a haj ragyogó színét, gyengéden tisztít és megemeli a hajtöveket.

Fairy0124

2019. december 4.

Az illata nagyon jó, kicsit a kakaóra emlékeztet, de lehet csak azért, mert azzal párosítom a barna flakont :D. Nem veszek észre én sem változást a sötétbarna hajamon, de mindeképpen ki akartam próbálni, és jó érzés kifejezetten barna hajra való samponnal hajat mosni. A nagy kiszerelés nekem sem tetszik, de csak mert én szeretem a kisebbeket. Egyenlőre négy pont, meglátjuk később mennyire leszek elégedett vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

varaviri

2019. április 12.

Jó az illata, az állaga, jól tisztít és aránylag a hajam is szép lesz tőle, nem is zsírosodik jobban. Azért nem kap 5 csillagot, mert nem csinál semmi különöset az eredeti sötétbarna hajszínemmel, és akkor sem lesz tőle fényesebb vagy élénkebb, amikor előtte beszínezem (amóniamentes színezővel). Továbbá nem szeretem a csak nagy (400-500 ml) kiszerelésben kapható samponokat, de ezt azért el fogom használni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.