Schauma

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Az ásványi kollagén komplexet tartalmazó formula tisztítja és megerősíti a hajat. A jobb ragyogó fényért és az észlelhetően hosszantartó dússágért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és megerősíti annak gyenge részeit. A maximálisan erős & fényes hajért.

Szilikonmentes.

Platina890413

2020. január 12.

Ajándék kosárban volt így gondoltam kipróbálom . ( magamtól nem venném meg, mert eddig nem volt jó véleményem a márkáról). Nem kellett volna- nagyon gubancos lett a hajam , éppen, hogy kibírja 3 napig mosás nélkül ( Matrix ,Syoss, L'oreal Professional,Biologe- ilyen problémáim nem voltak ezeknél a samponoknál). Kész borzalom az én hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Nymphea

2018. augusztus 12.

Őszintén meglepnek a negatív értékelések, nekem és a családom női tagjainak nagyon bevált, már többször újravettük. Finom illata van, átlagos, jó árú, abszolút használható kis sampon ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Viki0922

2018. március 24.

Az elején tetszett, az illata nagyon jó, meg még vizesen fénylett is a hajam... Na de utána... Száraz lett,lelapult, az meg hogy nem habzott rendesen,csak ráadás.
Vagy 5x használtam, de a kukában fog kikötni.
Nem veszem újra,az tuti, és nem is ajánlom senkinek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Vagy 5x használtam, de a kukában fog kikötni.
Nem veszem újra,az tuti, és nem is ajánlom senkinek :/

brbara

2018. február 12.

Nem éppen jó sampon. Elsőre mintha, mintha adott vna vmi ploszt, de ez aznap estére el is veszett, ráadásul annyira durván lezsírosítja a hajam, katasztrófa, el is tettem azokra az ínséges időkre, amikor nem lesz más sampon itthon:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Kriszti86

2017. november 8.

Kipróbáltam,de nem kellett volna.Egy Schauma sem olyan,mint nagyon régen mikor először próbáltam ki (sok sok éve...).
Dúsítani nem igazán dúsított,inkább gubancossá tette,alig tudtam kifésülni és tisztítás sem erőssége...
Soha többet nem kísérletezek ezzel a termék családdal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Soha többet nem kísérletezek ezzel a termék családdal.

Moonbride

2017. szeptember 26.

Hát igen...mit ne mondjak, én sem bánom, hogy lassan elfogy. Schauma-viszonylatban is a gyengébben muzsikáló samponok közé tartozik, azon már meg se lepődöm hogy mosás után jön az inkvizíciós kínzásnak is beillő szenvedés a fésülködéssel (szilikonmenteseknél ez ugye duplán így van), de hogy az én alapvetően nagyon gyorsan zsírosodó hajamat sikerült recsegősre, a fejbőrömet meg viszketősre szárítania, arra azért már erősen húztam a számat. Másnapra persze teljesen lelapul és visszatér a zsírosodás is. Mondanám hogy az illatára adok egy plusz csillagot, de azért sem. A 7 gyógynövényes változatát a furcsa szagával együtt is szeretem, mert jót tesz, de ez...nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

cherry19

2017. szeptember 18.

Mii ez a tragédia??
A "vegyszeresszekrény" legmélyén találtam egy nagy flaska ilyen sampont, bár ott maradt volna az idők végezetéig..
Az amúgy is vékony szálú, színezett hajam egy röpke mosással olyan szárazzá, gubancossá és töredezővé tette, csak ámultam, hogy ez hogyan lehetséges.
Nem tudom milyen pokolkivonatot csavartak ebbe a samponba, de soha többé ne is lássam. Ráadásul még laposabbnak tűnik tőle az a kevés hajam..
Az illatáért odáig vagyok, de ezt a hatást nem tolerálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Mii ez a tragédia??
Az illatáért odáig vagyok, de ezt a hatást nem tolerálom.

Naoto

2017. május 18.

Gyorsan kellett vennem valamilyen sampont mert az előző teljesen kifogyott, és a kisboltban ez volt a legolcsóbb, ezért ezt hoztam el. Hiba volt, ugyanazt tudom elmondani róla, mint a Balea egyik dúsító samponjáról. Rengeteget kellett használnom belőle, hogy sikerüljön kimosni vele a hajam, ennek ellenére nem volt meg utána az a tiszta érzés amit az ember elvárna, sokkal hamarabb zsírosodott is. Dúsítani semmit nem dúsít, de cserébe összegubancolja a hajat, alig bírtam kifésülni, pedig nekem nem szokott ilyen problémám lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

BReni91

2016. október 2.

Hajmosás után rettenetesen gubancolódik a hajam, alig tudom kifésülni. Rengeteg féle sampont, sőt hajmosó szappant is kipróbáltam már. Ezzel a samponnal pedig szinte még kifésüléskönnyítőt se kell használnom, olyan könnyen ki tudom fésülni. Először magában használtam csak a sampont, kicsit laposnak éreztem a hajam, viszont kipróbáltam a balzsamot hozzá, illetve a dúsító spray-t is és így együtt szuper. Sokkal dúsabb lett a hajam és mintha kevésbé is zsírosodna. Hosszas keresgélés után, végre megtaláltam azt, ami nagyon bevált a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Elkofen

2016. május 20.

Az illata kellemes az ára pedig kedvező, de más jót nem tudok róla mondani. Próbáltam már többféle változatát a Schauma samponoknak és úgy általában közepes minőségű, nem túl rossz terméknek tartom őket. Nem vártam ettől a terméktől sem csodákat és külön örültem, hogy szilikonmentes lett. Ráadásul ezt a változatot vékonyszálú hajra szánták, amilyen az enyém.
Hajmosás után azonban gubancos, száraz és szinte kifésülhetetlen lett a hajam. Dupla annyi balzsamot használtam utána és hajvégápoló olajat is, hogy egyáltalán ki tudjam fésülni. Ilyen rossz sampont még nem próbáltam a Schaumától.
Sem extra tartást, sem dúsítást nem hozott, pedig pont az én vékonyszálú hajam lenne a célcsoport. Ebből a márkából ezt a lila változatot biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lila színű.