Schmidt's

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   56,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2016. október 13.

Kiszerelés:   56,7 g
Kategória:   Dezodorok

• egész nap véd a szagok és az izzadtságfoltok ellen
  • gyorsan felszívódó formula
  • alumínium, propilén-glikol, parabén & ftalát mentes

encimokus

2016. március 31.

Ha feltöltöttem, véleményezem is.
Eddig az Alora Natura krémdezodorokat használtam, de miután megszűntek, kénytelen voltam
tovább keresgélni.
Ebben a termékben megtaláltam mindent, ami a natúr dezodoráláshoz kell.
Óriási tégely, sokáig elég lesz, azt biztos. Kicsi kanálka van hozzá, ezzel higiénikus és egyszerű is kivenni.
Nem tömör állagú, de a kéz melegétől összeolvad és könnyen használható.
Eddig 5 csillag, majd melegebb időben kiderül, marad-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

Ha feltöltöttem, véleményezem is.
tovább keresgélni.
Ebben a termékben megtaláltam mindent, ami a natúr dezodoráláshoz kell.
Nem tömör állagú, de a kéz melegétől összeolvad és könnyen használható.
Eddig 5 csillag, majd melegebb időben kiderül, marad-e.

Antioxidánsok: Tocopherol

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.