Schmidt's

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balalajka, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít megszüntetni a kellemetlen szagokat és friss, száraz érzést nyújt az érzékeny bőrűek számára is.

Alumíniummentes, továbbá nem tartalmaz propylene glycolt, parabéneket és ftalátokat.

Vegán

narancsfavirág

2020. március 12.

A szódabikarbónáshoz képest ez erősebb dezodoráló hatású volt nálam. Nagyon jó illata van :) Krémes, ezért könnyebb belőle túl sokat felvinni. Az egyetlen hátránya, hogy eléggé megfogta a ruhákat, de ez lehet amiatt is volt, mert túl sokat vittem fel belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

bobekecske

2019. november 13.

Tapasztalatom alapján a Schmidt's a leghatékonyabb, legjobb alumentes dezodor. Nem hagynak erős foltot (nyiéván megfelelő mennyiségben kell felvinni és érdemes pár percet várni a felöltözéssel, mint bármilyen dezodornál), valamelyest felszívják a nedvességét, és többynire a nap végéig tartósan dezodorálnak. eddig a rózsást, az ilang-ilangos-körömvirágosat és a lime-bergamott-ot próbáltam, mindet kedveltem. A frissebb illatúak szerintem kellemesebbek, az édesebb előző kettő nap végére már nem volt mindig annyira kellemes. A jázminossal pár napja kísérletezem, ez az előzőektől eltérően sensitive formulájú, nem tartalmaz szódabikarbónát. Tartottam tőle, hogy kevésbé lesz hatásos, de nekem talán tartósabb és intenzívebb, mint az eddig próbált többi. Az előzőek néha picit irritálták a bőrömet (nagy ritkán keletkezett egy kisebb gyulladt pukli), illetve a stiftek többynire mind enyhén keményebb, halvány sárgásabb színűek voltak. Néha picit tovább kellett a bőrön tartani őket, hogy kellően megolvadjon a formula, és könnyen kenhető legyen. Ez a sensitive formula sokkal hamarabb válik krémessé, picit vigyázni is kell vele, mert elég gyorsan olvas és könnyen kenődik, olyankor elég intenzíven fehér és nem feltétlenül szívódik fel maradéktalanul.
Aki szívesen kísérletezne alumentes dezodorral, annak nagyon ajánlom a márkát.
Az egyetlen negatívuma, hogy néha kicsit túl intenzívek az illataik, amik ütközhetnek egy nagyon eltérő típusó parfümmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Aki szívesen kísérletezne alumentes dezodorral, annak nagyon ajánlom a márkát.

Antioxidánsok: Tocopherol