Schmidt's

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2019. július 30.

Lelőhely:   Online, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Ez a természetes dezodor a magnézium és nátron mellett aktív szenet tartalmaz, amely elnyelő tulajdonságáról ismert - a szén szivacsként nyeli el a nedvességet és a méreganyagokat. A magnézium egy természetes ásvány, amely támogatja a szervezet elektrolit háztartását, az enzimek képződését és az antioxidánsokat. A dezodor finom illata a friss nyári esőre emlékeztet.

• magnéziummal és aktív szénnel gazdagított
  • gyorsan felszívódik
  • megbízható védelmet nyújt a nedvesség és szag ellen
  • nem zsíros és ragacsos
  • alumínium, PEG, parabének és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség mentes és gluténmentes

blckrainbow

2019. szeptember 26.

Fenntartásaim voltak a natúr dezodorokkal szemben, egyszerűen nem bírtam elképzelni, hogy nem leszek büdös a nap végére, de ez meggyőzött. Pixiboxban kaptam, kicsit megijedtem a színétől, de szinte csupa jó tapasztalatom van vele eddig. Július óta használom napi szinten. Jó dolgok: kevés kell belőle, én egy fel - egy le mozdulattal viszem fel, az első mozdulat előtt kicsit pihentetem a bőrön, hogy 'megolvadjon' és jól kenhető legyen. Ez a mennyiség TÉNYLEG elég nekem egész napra, még este sem leszek büdös, pedig júliusban-augusztusban nem volt ritka a 30+ fok. Kellemes az illata, mondjuk nem túl nőies. És nem izzadok, ez a lényeg, vagy ha mégis, nem lesz szagom. Nagy a tubus, szerintem sokáig elég lesz, bár fogalmam sincs, hol tartok. A hátránya, hogy még az ilyen kicsi mennyiség felvitele után is becsomósodik picit a hónaljamban, mivel nem feltárt karokkal közlekedem felvitel után, gondolom nem szívódik fel egyből, így kb 15 perc után még ujjal elkenem a kis csomókat, ha úgy van. És sajnos nagyon kell vigyázni, amikor veszem fel a felsőt, a múltkor a fehér felsőmön csúnya foltot hagyott, ami persze kijött mosással, na de akkor is .. Összességében viszont szuper, nekem újravevős, kíváncsi vagyok a többi illatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

nekoSX

2019. szeptember 9.

Még nyár elején vettem az eccov-ről, az ottani jó vélemények alapján, érdekes, ahogy ma meg akartam nézni, már nem találtam fent a márkát a kínálatukban...nem tudom miért vették ki...
Ami nagyon jó: tényleg tökéletesen szagtalanít és egész napon át, ilyet még nem tapasztaltam eddig egyik "natur" deo-nál sem.
Viszont: engem már a felkenésnél enyhén csíp-mar, több nap folyamatos használat után jönnek a piros égő foltok a hónaljban. Érzékeny bőrre nem ajánlom! A ruhán sárgás nyomot hagy, ami kimosható szerencsére, de gusztustalan napközben, amikor ott kanyarodik egy eltérő színű folt a hónalj alatt nyári kánikulában...ha kicsit többet vittem fel (eleinte nem tudtam eltalálni a mennyiséget) fehér rétegben pergett a ruhára, szintén gusztustalan.
A mennyiség hatalmas, bőven elég lenne a fele, fele ennyiért, mert a bőrirritáció miatt én csak hetente 1x-2x tudtam használni, a többi napokon visszatértem a korábbi jól megszokott deo-mhoz. (annemarie börling),
Nem veszem újra. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nem veszem újra. Soha többet.

zukbop

2019. augusztus 23.

Ha adhatnék rá 100 csillagot, megtenném. :)) A legeslegjobb dezodor, amit valaha használtam. Pár hete kezdtem próbálkozni a natúr deókkal, eddig nagyon nem volt sikeres a sztori, de mióta erre rátaláltam, már nem is fogok mást kipróbálni. :) 30 fokos nyári melegben, rohangálós napokon is helytállt eddig. Oké, az ára borsos, ezért arra kíváncsi vagyok, meddig tart, de nagyon keveset kellett használnom belőle és elég komoly mennyiségnek tűnik a flakonban lévő stift.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol