Schmidt's

Ár:   2530 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   Online, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Ez a természetes dezodor a magnézium és nátron mellett aktív szenet tartalmaz, amely elnyelő tulajdonságáról ismert - a szén szivacsként nyeli el a nedvességet és a méreganyagokat. A magnézium egy természetes ásvány, amely támogatja a szervezet elektrolit háztartását, az enzimek képződését és az antioxidánsokat. A dezodor finom illata a friss nyári esőre emlékeztet.

• magnéziummal és aktív szénnel gazdagított
  • gyorsan felszívódik
  • megbízható védelmet nyújt a nedvesség és szag ellen
  • nem zsíros és ragacsos
  • alumínium, PEG, parabének és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség mentes és gluténmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vadvirag919

2022. június 21.

Rossmannban és dm.ben ez a márka már nem elérhető, neten kell vadászni. Pár éve a pixiben volt egy cédrus-borókás változat, aminek a szagát ugyan kifejezetten utáltam, de a hatása bizonyos esetekben jól jött, ezért most, amikor dezodor válságba kerültem egyből eszembe jutott. Történt ugyanis, hogy a 3 (!) szokásos deóm közül egyik sem hatott tovább. (Balea 5in1 és a soft&gentle golyós, tesco fújós) Gondolom valami hormonális változás… ezért nekiálltam keresni egy szódabikarbónás, természetes, alumentes, alkoholmentes, nem annyira olajos és drága cuccot - hogy ha ki kell dobni, ne fájjon.

Persze nem találtam igazán jót, úgyhogy akkor gondoltam veszek egyet ettől a márkától. Ez a változat szimpatikusnak tűnt, senki nem írt rettenetes szagról, és kifejezetten pozitív csalódás a kellemes kis citrusosan frissítő illata. Az állaga is rendben van, még nem találkoztam karcos hegyekkel benne mint a cédrusos tesójában, gyors bőrön melegítés után vékonyan kenhető. Nem kell nyomkodni, nem tépi a bőröm, nem okoz gyulladást, és igen kibírja a nyári izzadást! Nagyrészt illatosan, utána pedig egyszerűen elillan és szagtalan leszek. Pontosan erre való, ezt vártam, ezt kell tudnia, végre száraznak érzem magam.
2-3 naponta használom, egy biobaza és egy balea átlátszó fújós társaságában, hogy ne szokjon hozzá ill. ne irritálja túl egyik se a hónaljamat. Tömörségéből eredően így nekem sokáig elég lesz, megérte, annyi hátránya van, hogy a nap vége felé hajlamos kicsit összeállni és becsomósodni, amit le kell sepregetni (ezért se érdemes vastagon kenni, akkor előbb összeáll).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

pacsalia

2022. március 11.

Kedvelem! Egyetlen negatívuma hogy mállik, nem marad egyben hanem szemcsés darabokra esik szét és elég olajos. Amúgy gátolja az izzadást és fincsi citromos illata van. Káros anyagoktól mentes. Nem okoz száraz irritált érzést vagy kipirosodást. Ennél jobb "mindenmentes" kenős deoval még nem volt dolgom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

flower02

2021. október 6.

Nagyon szeretem 3-4x biztos vettem már. Most a cédrus borokás verzitót vettem legutóbb, mindkettö kiválán teljesít.Egyetlen negatívum, hogy picit összekeni a pólót.
A golyos a közelébe sem ér, amellett izzadtság szagom szokott lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

A golyos a közelébe sem ér, amellett izzadtság szagom szokott lenni.

Fatii

2021. május 24.

Tökéletes! Már a második dezodort használom el. Az illata kellemes, örülök, hogy nem fojt meg az illatfelhő minden pillanatban amikor felemele a kezem. Még a nyári 25 kilométeres túrát is kibirta, nem voltam büdös. Nem túl olcsó, de szépek az összetevők és tökéletesen bevált minden terepen :) sosem váltom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Vancsi

2020. december 10.

A golyós változatát vásároltam meg nagy reményekkel. Az illatával nekem nincs bajom úgy 4 órát működik is de utána újra kell kenni. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

lavendermona

2020. október 18.

Mostani glamour napokon szereztem be, 40% kedvezménnyel. Aluminium mentes deokhoz viszonyítva megéri az árát, egyelőre tesztelem.

Az illata nekem tetszik, valóban kicsit zsírosabb érzés felkenés közben, de utána ez hamar megszűnik nálam. Én pont egy fehér selyem blúz viselésével próbáltam ki először, nekem azt nem fogta be szerencsére, de attól valószínű vigyázni fogok később.

Teljesen jól működött, semmi szag, az izzadást nem gátolja, de ez nem is baj. Még csak két hete használom, később még updatelek, eddig 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Biloba

2020. augusztus 17.

Nagyon tetszik az illata, nekem egyáltalán nem férfias, inkább csak friss. Nagyon sokáig elég és jól is működik, a shea vaj miatt viszont kicsit zsíros, a fehér felsőket is kerülni kell, szerencsére nekem abból nincs sok. Akciós volt a golyós változata, ezért megvettem azt is mert szeretem ezt az illatot, viszont az valamiért botrányos. A többi illatban nem érdekel mert azok bármelyik másik, olcsóbb szodabikarbonas deoban megtalálhatók, ez viszont különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

yvie

2020. július 7.

Eddigi legjobb deom. Uniszex illatú, kissé citromos limonádés.nagy melegben is jól teljesít, viszont megfogja a ruhákat.. Nagyon kell rá figyelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

blckrainbow

2019. szeptember 26.

Fenntartásaim voltak a natúr dezodorokkal szemben, egyszerűen nem bírtam elképzelni, hogy nem leszek büdös a nap végére, de ez meggyőzött. Pixiboxban kaptam, kicsit megijedtem a színétől, de szinte csupa jó tapasztalatom van vele eddig. Július óta használom napi szinten. Jó dolgok: kevés kell belőle, én egy fel - egy le mozdulattal viszem fel, az első mozdulat előtt kicsit pihentetem a bőrön, hogy 'megolvadjon' és jól kenhető legyen. Ez a mennyiség TÉNYLEG elég nekem egész napra, még este sem leszek büdös, pedig júliusban-augusztusban nem volt ritka a 30+ fok. Kellemes az illata, mondjuk nem túl nőies. És nem izzadok, ez a lényeg, vagy ha mégis, nem lesz szagom. Nagy a tubus, szerintem sokáig elég lesz, bár fogalmam sincs, hol tartok. A hátránya, hogy még az ilyen kicsi mennyiség felvitele után is becsomósodik picit a hónaljamban, mivel nem feltárt karokkal közlekedem felvitel után, gondolom nem szívódik fel egyből, így kb 15 perc után még ujjal elkenem a kis csomókat, ha úgy van. És sajnos nagyon kell vigyázni, amikor veszem fel a felsőt, a múltkor a fehér felsőmön csúnya foltot hagyott, ami persze kijött mosással, na de akkor is .. Összességében viszont szuper, nekem újravevős, kíváncsi vagyok a többi illatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

nekoSX

2019. szeptember 9.

Még nyár elején vettem az eccov-ről, az ottani jó vélemények alapján, érdekes, ahogy ma meg akartam nézni, már nem találtam fent a márkát a kínálatukban...nem tudom miért vették ki...
Ami nagyon jó: tényleg tökéletesen szagtalanít és egész napon át, ilyet még nem tapasztaltam eddig egyik "natur" deo-nál sem.
Viszont: engem már a felkenésnél enyhén csíp-mar, több nap folyamatos használat után jönnek a piros égő foltok a hónaljban. Érzékeny bőrre nem ajánlom! A ruhán sárgás nyomot hagy, ami kimosható szerencsére, de gusztustalan napközben, amikor ott kanyarodik egy eltérő színű folt a hónalj alatt nyári kánikulában...ha kicsit többet vittem fel (eleinte nem tudtam eltalálni a mennyiséget) fehér rétegben pergett a ruhára, szintén gusztustalan.
A mennyiség hatalmas, bőven elég lenne a fele, fele ennyiért, mert a bőrirritáció miatt én csak hetente 1x-2x tudtam használni, a többi napokon visszatértem a korábbi jól megszokott deo-mhoz. (annemarie börling),
Nem veszem újra. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nem veszem újra. Soha többet.

Antioxidánsok: Tocopherol