Schmidt's

Ár:   2530 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   Online, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Ez a természetes dezodor a magnézium és nátron mellett aktív szenet tartalmaz, amely elnyelő tulajdonságáról ismert - a szén szivacsként nyeli el a nedvességet és a méreganyagokat. A magnézium egy természetes ásvány, amely támogatja a szervezet elektrolit háztartását, az enzimek képződését és az antioxidánsokat. A dezodor finom illata a friss nyári esőre emlékeztet.

• magnéziummal és aktív szénnel gazdagított
  • gyorsan felszívódik
  • megbízható védelmet nyújt a nedvesség és szag ellen
  • nem zsíros és ragacsos
  • alumínium, PEG, parabének és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség mentes és gluténmentes

Vancsi

2020. december 10.

A golyós változatát vásároltam meg nagy reményekkel. Az illatával nekem nincs bajom úgy 4 órát működik is de utána újra kell kenni. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

lavendermona

2020. október 18.

Mostani glamour napokon szereztem be, 40% kedvezménnyel. Aluminium mentes deokhoz viszonyítva megéri az árát, egyelőre tesztelem.

Az illata nekem tetszik, valóban kicsit zsírosabb érzés felkenés közben, de utána ez hamar megszűnik nálam. Én pont egy fehér selyem blúz viselésével próbáltam ki először, nekem azt nem fogta be szerencsére, de attól valószínű vigyázni fogok később.

Teljesen jól működött, semmi szag, az izzadást nem gátolja, de ez nem is baj. Még csak két hete használom, később még updatelek, eddig 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Biloba

2020. augusztus 17.

Nagyon tetszik az illata, nekem egyáltalán nem férfias, inkább csak friss. Nagyon sokáig elég és jól is működik, a shea vaj miatt viszont kicsit zsíros, a fehér felsőket is kerülni kell, szerencsére nekem abból nincs sok. Akciós volt a golyós változata, ezért megvettem azt is mert szeretem ezt az illatot, viszont az valamiért botrányos. A többi illatban nem érdekel mert azok bármelyik másik, olcsóbb szodabikarbonas deoban megtalálhatók, ez viszont különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

yvie

2020. július 7.

Eddigi legjobb deom. Uniszex illatú, kissé citromos limonádés.nagy melegben is jól teljesít, viszont megfogja a ruhákat.. Nagyon kell rá figyelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

blckrainbow

2019. szeptember 26.

Fenntartásaim voltak a natúr dezodorokkal szemben, egyszerűen nem bírtam elképzelni, hogy nem leszek büdös a nap végére, de ez meggyőzött. Pixiboxban kaptam, kicsit megijedtem a színétől, de szinte csupa jó tapasztalatom van vele eddig. Július óta használom napi szinten. Jó dolgok: kevés kell belőle, én egy fel - egy le mozdulattal viszem fel, az első mozdulat előtt kicsit pihentetem a bőrön, hogy 'megolvadjon' és jól kenhető legyen. Ez a mennyiség TÉNYLEG elég nekem egész napra, még este sem leszek büdös, pedig júliusban-augusztusban nem volt ritka a 30+ fok. Kellemes az illata, mondjuk nem túl nőies. És nem izzadok, ez a lényeg, vagy ha mégis, nem lesz szagom. Nagy a tubus, szerintem sokáig elég lesz, bár fogalmam sincs, hol tartok. A hátránya, hogy még az ilyen kicsi mennyiség felvitele után is becsomósodik picit a hónaljamban, mivel nem feltárt karokkal közlekedem felvitel után, gondolom nem szívódik fel egyből, így kb 15 perc után még ujjal elkenem a kis csomókat, ha úgy van. És sajnos nagyon kell vigyázni, amikor veszem fel a felsőt, a múltkor a fehér felsőmön csúnya foltot hagyott, ami persze kijött mosással, na de akkor is .. Összességében viszont szuper, nekem újravevős, kíváncsi vagyok a többi illatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

nekoSX

2019. szeptember 9.

Még nyár elején vettem az eccov-ről, az ottani jó vélemények alapján, érdekes, ahogy ma meg akartam nézni, már nem találtam fent a márkát a kínálatukban...nem tudom miért vették ki...
Ami nagyon jó: tényleg tökéletesen szagtalanít és egész napon át, ilyet még nem tapasztaltam eddig egyik "natur" deo-nál sem.
Viszont: engem már a felkenésnél enyhén csíp-mar, több nap folyamatos használat után jönnek a piros égő foltok a hónaljban. Érzékeny bőrre nem ajánlom! A ruhán sárgás nyomot hagy, ami kimosható szerencsére, de gusztustalan napközben, amikor ott kanyarodik egy eltérő színű folt a hónalj alatt nyári kánikulában...ha kicsit többet vittem fel (eleinte nem tudtam eltalálni a mennyiséget) fehér rétegben pergett a ruhára, szintén gusztustalan.
A mennyiség hatalmas, bőven elég lenne a fele, fele ennyiért, mert a bőrirritáció miatt én csak hetente 1x-2x tudtam használni, a többi napokon visszatértem a korábbi jól megszokott deo-mhoz. (annemarie börling),
Nem veszem újra. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nem veszem újra. Soha többet.

zukbop

2019. augusztus 23.

Ha adhatnék rá 100 csillagot, megtenném. :)) A legeslegjobb dezodor, amit valaha használtam. Pár hete kezdtem próbálkozni a natúr deókkal, eddig nagyon nem volt sikeres a sztori, de mióta erre rátaláltam, már nem is fogok mást kipróbálni. :) 30 fokos nyári melegben, rohangálós napokon is helytállt eddig. Oké, az ára borsos, ezért arra kíváncsi vagyok, meddig tart, de nagyon keveset kellett használnom belőle és elég komoly mennyiségnek tűnik a flakonban lévő stift.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol