Scholl

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Scholl 2 in 1 tyúkszem eltávolító stift alkalmazható mind a lábujjakon és a talppárnákon kialakuló kemény tyúkszemeknél, mind lábujjak között megjelenő puha tyúkszemeknél.

Egyedülálló és rendkívül hatékony és gyors módja a tyúkszemek kezelésének, mivel többször használható és egyszerre több tyúkszem kezelésére is alkalmas.

zsizska

2014. március 22.

Akinek már volt valaha ilyen problémája az tudja, hogy milyen extrém fájdalommal jár. Bár nem olcsó, de nagyon hatásos. Egy éjszaka alatt jelentősen javulást eredményezett (megjegyzem előtte napok óta próbálkoztam mindenféle tapasszal, de csak az egészséges bőrfelületet ette meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.