Scholl

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Scholl 2 in 1 tyúkszem eltávolító stift alkalmazható mind a lábujjakon és a talppárnákon kialakuló kemény tyúkszemeknél, mind lábujjak között megjelenő puha tyúkszemeknél.

Egyedülálló és rendkívül hatékony és gyors módja a tyúkszemek kezelésének, mivel többször használható és egyszerre több tyúkszem kezelésére is alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bergamo1

2021. április 14.

Annak ellenére, hogy a tájékoztatójában az szerepel, hogy ez a lábujjak oldalán lévő tyúkszemre nem jó, nekem erre kellett, és kiválóan használt is. Teljesen le nem vált még ennek a használatától, de a fájdalmat tényleg az első néhány használat után megszüntette, kitűnően leszárította, úgyhogy most már nekem egészen apró van csak. Nekem nagyon tetszik a kiszerelése, vagyis az, hogy a kis applikátora lévén nem lesz sűrű, zsíros krémtől ragadós a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

zsizska

2014. március 22.

Akinek már volt valaha ilyen problémája az tudja, hogy milyen extrém fájdalommal jár. Bár nem olcsó, de nagyon hatásos. Egy éjszaka alatt jelentősen javulást eredményezett (megjegyzem előtte napok óta próbálkoztam mindenféle tapasszal, de csak az egészséges bőrfelületet ette meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.