Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szeronik

2021. augusztus 5.

A fiam kezén lévő nagyon csúnya szemölcsre ez volt a legutolsó és végül hatásos szer: gyógyszertárban kapható összes ilyen terméket kipróbáltuk, több mint egy éves procedúra alatt semmi nem használt (!). Ez viszont levitte, egy kezelés után két héttel lesett a szemölcs, ami addig nem hagyta magát más fagyasztásra.
Mivel másfél hónap is eltelt a Scholl és az elődei használata között, nem valószínű, hogy a korábban használt termékek utóhatása lett volna a sikeres eredmény. Egyértelműen megváltozott a szemölcs színe, állapota a scholl használata után, egy hétre elkezdett összetöpörödni, két hétre meg elszáradva leesett. A fiam nem panaszkodott fájdalomra, teljesen bevált, szuper termék, 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.