Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 20.

Kategória:   Lábápolók

Olyan élénkítő, pattogós zselé, mely egyszerre hűsíti, dezodorálja és felfrissíti égő, fáradt és fájó lábát. Speciálisan kifejlesztett zselé formátuma levegővel érintkezve habbá alakul és pattogó, pezsgő hangot ad. Az átalakulás szemmel látható. Lábát hűsíti, felfrissíti és selymessé varázsolja.

incifinci28

2013. október 3.

nagyon jópofa, ahogy pattog a bőrön :) frissít valóban, de az ára nagyon sok, de jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

picilusti

2013. augusztus 30.

nekem pár éve nevetségesen olcsón sikerült egyet vennem, és nagyon megtetszett. Azóta nem láttam sehol. Pedig annyira jó volt, tényleg hűsített, és még vicces is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

andy0207

2012. május 5.

Látom,páran használtátok már. Nekem a nagy melegben (főleg álldogáláskor),bedagadnak az ereim a lábfejemben,piros és érzem,hogy nagyon melege van,elnehezedik.
Szerintetek erre is tudnám használni?
Köszi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Szerintetek erre is tudnám használni?
Köszi!

joouyee

2012. január 3.

Nagyon bejött, ajánlom is mindenkinek! (De azért kicsit drágállom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Nagyon bejött, ajánlom is mindenkinek! (De azért kicsit drágállom.)

Druszilla

2011. szeptember 30.

Bizarr a pattogása:D De nem rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Bizarr a pattogása:D De nem rossz:)

honey021

2011. szeptember 23.

Szeretem. Jó az illata és vicces ahogy pattog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Szeretem. Jó az illata és vicces ahogy pattog :)

fanni.mathe

2011. augusztus 1.

Jajj, ez nagyon jó kis pattogós. Én szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Jajj, ez nagyon jó kis pattogós. Én szeretem:)

trisztan

2011. július 23.

Nálunk is nagyon bejött ez a pattogás :-) Azonnali hatás, de ez nem túl tartós. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 23.

superhero

2011. március 23.

Én imádom, hogy pattog :-) Nagyon felfrissít, főleg nyári melegben. Jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 23.

wishes

2011. március 23.

Nagyon jól dezodorál, és a illata is jó. Nem is keresnék mást helyette soha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 23.

Nagyon jól dezodorál, és a illata is jó. Nem is keresnék mást helyette soha.