Scholl

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   4 ml + 10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   4 ml + 10 ml
Kategória:   Lábápolók

Segít megállítani a lábgomba okozta viszketést és megakadályozza a cipő visszafertőzését.

Egyedülálló kétlépéses megoldás: a kezelőtoll és a cipő spray nemcsak kezeli a lábgombát, hanem segítik a bőr regenerálódását és védelmét, csökkentik a fertőzés kiújulásának veszélyét.

bettina28

2018. szeptember 27.

Senkinek nem ajánlom. Azon kívül, hogy egyébként is sokalltam az árát, de úgy voltam vele hogy mindent a cél érdekében. A toll 4 ml folyadékot tartalmaz, aminek a leírás szerint minimum 4 hétig elégnek kell lennie napi 2-szeri alkalmazás esetén. Napi 2-szeri használat után, a 3. nap kifogyott. Első nap csak este lett megbontva, ami azt jelenti hogy összesen 4 használatot bírt ki a benne lévő folyadék az 56 használat helyett. Nem tudom hogy ez hogy fordulhatott elő, hogy esetleg az enyém volt-e hibás, de abszolút pénzkidobás volt az a pénz amit erre költöttem. A hatásáról így fogalmam sincs, ennyi időből nem tudtam leszűrni hogy egyébként milyen lenne a termék, mert azt nem sokat kaptam sajnos. Egyébként a kivitelezése nagyon tetszett volna, a toll abszolút higiénikus, a spray is jó ötletnek tűnt. Így viszont nem kísérletezek többet, hogy hátha valamikor kapok is terméket a csomagolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.