Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Lábápolók

Szabadalmaztatott hatóanyaga, a Neutra-Activ mely egyedülálló, semlegesítő összetétellel rendelkezik. Rendszeres használata megelőzi a kellemetlen szagok visszatérését, és frissen tartja a lábat és a cipőt. 10-szer több nedvességfelszívó képességgel bír, mint egy normál hintőpor. Megelőzi a baktériumok elszaporodását és a gombásodás kialakulását.

szivoszal

2013. február 12.

teljesen megvagyok elégedve vele. először nővéreméknél próbáltam ki és nagyon jó volt. rögtön be is szereztem egyet! nekem bevált minden szempontból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool