Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Kategória:   Lábápolók

Rövid hatóidejű. Már egy használattal eltávolítja a megkeményedett,száraz bört.

Böreltávolító spatulával.

Moonlight

2015. szeptember 13.

Nagy reményekkel indultam neki,még a horror ára sem tudott visszavenni a lendületemből,márpedig ez kell nekem.
Hiba volt kidobni ennyi pénzt érte. Mondjuk az én sarkam abszolút nem vészes, úgy gondolom az igencsak repedezett bőrt látványosabban teszi helyre.Bár azért leszed elég sok bőrt,a WOW érzés elmaradt.
És a szaga,nos ebbe tömhettek volna egy kis parfümöt...
Használata nem valami kényelmes. A vattatapasztásnak még ki kell kísérleteznem a módját. És a bőr eltávolítás...sehogy sem akar kézre állni a dolog, az ujjaimat, amikkel tapogattam a vattát,nem mindig sikerült jól lemosni, csúszós,nyálkás érzésem volt tőle, amikor pedig dolgoztam a spatulával és rosszul értem hozzá,már ki is cifrázta a bőröm,mintha borotvával vágtam volna meg. Szóval kézre is vigyázni,és alaposan lemosni a cuccot onnan,ahonnan nem akarunk elkopni :)
Hogy újravenném-e...maximum ha virágillatúvá tennék. Ennyi macerát nem ér meg,akkor inkább maradok a habkőnél.
Ha valaki kipróbálná,én eladom az enyémet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

És a szaga,nos ebbe tömhettek volna egy kis parfümöt...
Ha valaki kipróbálná,én eladom az enyémet! :)

Szimat

2015. szeptember 13.

Nekem bevált, de az adagolása cseppet sem praktikus: folyt össze-vissza, ahogy próbáltam a sarkaimon, meg egyéb kritikus bőrkeményedésekre hajlamos részeken eloszlatni.:/
Kb. 3. alkalommal azt találtam ki, hogy a felkenés után 1-1 tiszta, sima nylontasakba léptem mindkét lábammal, papucsot fel, és így császkáltam a lakásban, ahogy egyébként is tenném, majd jött a lekapirgálás. Ha roll-on adagolója lenne, praktikusabban tudnám használni, de már dolgozom ezen a hackelésen. :)
Azért nem kap 5 csillagot, mert drága, nem túl sok használatra elegendő, és pocsék az adagolása, egyébként jó cucc, fogok még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Gina19

2015. augusztus 6.

Brrrrrr... az előírt 6 percig hagytam fenn a sarkamon, és elég sok elhalt bőrt le tudtam kaparni utána, de száradás után csak egy hangyányival lett puhább az amúgy extraszáraz bőröm.. az ujjaimra került cuccot azonnal lemostam, de mégis tök fura tapintása lett az ujjbegyeimnek..

elvileg a köröm melletti bőr eltávolítására is alkalmas ez a kotyvalék, de arra egyáltalán nem ajánlom, mert nehéz úgy felvinni, h a körömre ne kerüljön belőle. Nekem sajna valahogy a lábujjkörmömre is rákerült, és konkrétan egy részét feloldotta a körmömnek... :S nagyon csúnya, egyenetlen lett a köröm, kicsit fáj is, most egy ideig tuti nem tudom kilakkozni sem.. na mindegy, így jártam.. mindenesetre abszolút nem nyűgözött le ez a cucc, máskor inkább szakértőkre bízom a lábápolást, nem kísérletezgetek itthon.. főleg, h kb annyiba kerül ez a termék, mint egy pedikűrös kezelés

UPDATE: na tettem vele még egy óvatos próbát, de nem, nem és nem.. kellemetlen termék, undorító a szaga, és iszonyú körülményes a használata.. amúgy is max gumikesztyűben ajánlom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

skorpió

2013. szeptember 18.

Picit féltem tőle. Natali írta, hogy tud agresszív is lenni ez a kence, ezért nagyon óvatos voltam. Legelőször csak az egyik lábamra mertem tenni, ha esetleg marna, legalább a másik talpamon maradjon bőr. 2 percenként vizslattam a vatta alá, hogy megnézzem: van még sarkam? :D Persze, nem történt semmi baj. A másik lábamon már szépen nyugisan kivártam a 6 percet.
Lehet kicsit jobban átitatom a folyadékkal a vattakorongot, de nekem szépen a helyén marad végig. Rátapasztom a nedves vattát a kezelendő felületekre, hasra vágom magam, nézem az órát, majd jön a kaparászás, a döbbenet, hogy ez a trutyi rólam került le. Próbáltam kiáztatott lábon is, utána mintha még puhább lett volna a talpam. Minden használat után alaposan bekenem hidratáló krémmel a lábamat.
Számomra olcsóbb, gyorsabb, kellemesebb megoldás, mint a pedikűrös.
Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Számomra olcsóbb, gyorsabb, kellemesebb megoldás, mint a pedikűrös.
Elégedett vagyok vele!

varga.stella

2013. szeptember 12.

Nekem nagyon macerás a használata. Az átitatott vattakorong nagyon nehezen marad a helyén. Pláne 6 percig... Még a fóliázás sem igazán egyszerűsíti meg, bár ez a lábfej formai adottságainak köszönhető. Nekem ez a spatulás eltávolítás is eléggé macerás. Hatékonynak azért hatékony, de soha többet nem fogom megvenni és ezt sem fogom azt hiszem soha elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Spiky

2013. augusztus 9.

Nekem nagyon bevált a termék, nem olcsó, kb. egy pedikűr ára, viszont többször használható, így anyagilag jobban megéri.
A használata kicsit tényleg macerás, de tökéletesen simává teszi a bőrt, szerintem ugyanaz az eredmény érhető el, mint egy pedikűrrel, csak nem másfél óra alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

szlilla

2013. június 8.

Tegnap megvettem a Rossmannban 2400 Ft-ért, bár vacilláltam, hogy ennyi pénzt ki adjak-e ilyen termékre, de egyáltalán nem bántam meg! Amint hazaértem ki is próbáltam és érezhetően puhább a lábam! A benne lévő folyadék sok alkalomra elég így számomra gazdaságos is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8