Scholl

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: madaras, Módosítva: 2020. június 16.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

• Azonnal csökkent a bőrkeményedés mértékét. Biztonságos és könnyű használat.
  • A scholl tyúkszem és bőrkeményedés reszelő hatékonyan eltávolítja a kemény bőrt és tyúkszemet is két különböző csiszolófelületének köszönhetően. A speciálisan tervezett fogantyúval  minden terület problémamenetesen elérhető és kezelhető.
  • Eltávolítja a durva,száraz  bőrt és puha ,sima lábat hagy maga után.
  • Durva oldal a bőrkeményedés eltávilításához,finom oldal a maradék érdes bőr eltávilításához.
  • Eltávolítja a száraz bőrt,hogy lábad puha és selymes maradhasson.

madaras

2020. július 10.

Két havi használat után nálam jól funkciónál. Használtam szárazon,és vizesen is tusolás közben. A szebb eredmény érdekében a víz alatti használatát javaslom. Természetesen az összes létező reszelőt kipróbáltam,kezdve az 500 forintostól a több ezer forintosig. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 10.

Damian

2020. július 2.

Egy alkalom után lekopott róla a csiszolófelület, ezért visszatértem a sima mezei pár száz forintos sarokcsiszolóhoz. Nagy kamu az egész, ha teheted inkább ne ezt vedd meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.