Scholl

Ár:   13 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. március 1.

Ár:   13 999 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ápolt és egészséges körmök a Scholl segítségével! A Velvet Smooth elektromos körömreszelő 3 különböző fejének köszönhetően reszel, csiszol és políroz lábujjon és körmön egyaránt. Csak válasszon a két sebességi fokozat közül, és élvezze a professzionális manikűr- és pedikűrélményt otthonában!

• 3 fej: reszelés, csiszolás, polírozás
  • 2 sebességi fokozat
  • A reszelőfejjel a körmök a kívánt formára alakíthatóak
  • A csiszolófej kiegyenlíti és bársonyossá teszi a körmök felületét
  • A polírozó fej természetes fényt biztosít a körmök számára
  • Könnyen kezelhető
  • Professzinoális pedikűr és manikűr az otthonában

Ár: 1.500 ft+posta , Eladó: lyrica
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postán maradó

Panu

2020. május 22.

Nekem nem vált be, nem éri meg az eredeti árát, de én olcsóbban sem venném meg. Ajándékba kaptam, ezért kicsit fáj róla rosszakat mondanom, de tényleg úgy gondolom, hogy semmi értelme. Az én szememben ez egy tökéletes példája a fölösleges dolgoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Csipetke

2018. február 17.

Nővéremtől kaptam, ő egyszer használta és neki egyáltalán nem tetszett. Gondoltam na jó ha már nekem adta kipróbálom. Hogy is mondjam meg kellett tanulnom használni. Szerencsére a tanulási idő alatt sem tett kárt az amúgy erős hosszúra megnövő körmeimben. Nagyon nem szoktam magamnak polírozgatni mert általában mindig túl csiszolgattam magamnak, valahogy ehhez én béna vagyok. De ezzel a kütyüvel megtanultam és nagyon szépen megtudom polírozni a körmeimet és formázni. A lábamon még nem próbáltam de majd ha jön a szandál időszak akkor kipróbálom. A fejek is tartósnak bizonyulnak bár azért nem használom olyan sűrűn. De ha elhasználódtak tuti, hogy veszek hozzá újat és használom tovább. Mondjuk a három fejhez adhatnának valami strapabíróbb tartót is, hogy higiénikusabb és hordózhatóbb legyen. A csiszolónak a tetejét viszont praktikusnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

PaNel95

2017. március 12.

Egy nagyon jó akció keretében jutottam hozzá már több, mint fél évvel ezelőtt.
Én nagyon szeretem. Még fejet sem kellett cserélnem, pedig viszonylag sűrűn, (2 hetente) használom. Szerintem a reszelő és a csiszoló feje hibátlan. A polírozós fejét annyira nem szeretem, a kézi polírozómmal gyorsabban és jobban tudok polírozni. Viszont a másik két feje nélkülözhetetlen kellékké vált a számomra. Ilyen egyenes, vagy éppen tökéletes ívű és szimmetrikus körmöket eddig sosem sikerült csinálnom magamnak hagyományos reszelővel. A második fej pedig villámgyorsan egyenletes körömfelszínt eredményez.
Az olaja is kitűnően vizsgázott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Egy nagyon jó akció keretében jutottam hozzá már több, mint fél évvel ezelőtt.
Az olaja is kitűnően vizsgázott nálam.

kivike

2017. január 1.

Eredeti árához képest nevetségesen olcsón vettem meg-4000 forintért az olajjal együtt (az egyik webshopban mindenféle kedvezményekkel és kuponokkal). Úgy gondoltam, ennyit beáldozok, ha nem jön be, akkor sem bukok nagyot rajta. Hát, a pár száz forintos reszelők is tudnak ennyit, a polírozó fej a legjobb, attól tényleg fényesebb lesz a köröm. Szóval számomra abszolút nélkülözhető darab, persze azért használom majd, bár ahogy többen írták, a reszelőfejek nem túl sokáig bírják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

Jossie

2016. augusztus 13.

Botrányosnak tartom a készüléket alapvetően is, de az árához viszonyítva csodálkozom, hogy hogyan merek ilyen terméket a piacra dobni... sokkal szebben el tudom készíteni a körmeimet nélküle, négyoldalú kézi reszelő-polírozóval, ráadásul nagyon rövid ideig tartanak a hozzá tartozó fejek, főleg a polírózórátét, néhány használat után "összegyűrődött" rajta a "papír"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

balazsdora

2016. május 12.

Egy DM-es akció keretében 9800 Ft volt és még a Scholl körömápoló olaj is járt mellé, nem bírtam otthagyni. Tényleg nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon egyszerűen megoldható a körömápolás. Mivel egy sima pedikűrözés 4-5000 Ft-ba kerül ott, ahova jártam, és ezzel a készülékkel saját magam is létre tudom hozni azt a végeredményt, amit ott kaptam, úgy gondolom: maximálisan megérte az árát. Update: Egy pontot sajnos le kell vonnom, mert a csiszolófej széle kb. három használat után elkezdett "feljönni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

CeCeDrake

2016. május 7.

Abban az akcióban vettem, amikor olajat adtak mellé. Így is felesleges pénzkidobásnak tartom. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Semmivel nem csinál jobb és szebb körmöket, mint a sima reszelő és a 180 Ft-os polírozó. Sajnálok minden forintot, amit kiadtam erre a kütyüre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

NovakneViki

2016. április 19.

Glamour napokon sikerült megvennem és az hozzátartozó olajat ajándékba kaptam a készülék mellé. Nagyon tetszik a készülékben, hogy szép ívet lehet kialakítani a körmön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

tellmeastory95

2016. március 22.

Vonakodva vettem meg, mert a talpreszelő nagy csalódás volt, teljesítmény tekintetében, de most kellemesen csalódtam. Gyorsan és egyszerűen pedikűröztem, és valóban sima lett a köröm felülete. Szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.