Scholl

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   11 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Használatával könnyedén ápolhatjuk lábunkat otthon. A készülék percek alatt eltávolítja a megkeményedett bőrt, így csodásan puha lábakat biztosít. A használata nagyon egyszerű, csak irányítsuk a készülék forgófejét a megkeményedett bőrfelületre, s a művelet végén hidratáljuk lábunkat egy erre a célra speciálisan kifejlesztett lábkrémmel.

• gyengéd és hatékony bőrkeményedés-eltávolítás
  • könnyű és biztonságos használat
  • ergonomikus kialakítás
  • speciális MicraluminaTM felülettel és gyémánt kristályokkal ellátott rotációs fej
  • elemmel működik

miko02

2020. augusztus 13.

Ha valakinek nem olyan durva a bőrkeményedés a lábán, akkor lehet hatékony, de amúgy pénzkidobás. Valahol arcátlanság is a Scholl részéről, hogy még gyártják ezt a terméket, úgy, hogy nem sokkal több pénzért (Glamour árra gondolok) egy sokkal erősebb, vízálló gépet is vehetünk.
Nekem csak negatív tapasztalatom van ezzel a típussal, de az akkumulátoros-verziót nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Agnes91P

2020. augusztus 12.

5 éve használom, nekem megváltás volt. A versenytánc miatt állandóan bőrkeményedésesek a talppárnáim, illetve a nagylábujjaim. A sarkam nem olyan vészes, mert a magas sarkú cipőben nem oda terhelődik a súly, de azért van ott is. Meg akartam előzni, hogy kezelhetetlen legyen a helyzet, és megvettem. Még emlékszem, amikor az első használat után anyukámnak lelkendeztem, hogy "nézd, milyen babatalpaim lettek!" :D És tényleg, legyalulta az összes nem oda való réteget, szinte fellélegzett a bőröm. Azóta is rendszeresen használom, a fejét persze többször cseréltem, az tarthatna tovább is, de összességében nekem egy létfontosságú dolog :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

betty23

2020. június 1.

Aki rinocérosz patákon akarja használni, az legyen szerintem türelmes, a pedikűrös sem fogja kapásból lemetszeni az ember fél talpát. Nekem egy picivel talán gyengébb a hatás, mint egy pedikűrös munkája, de teljesen látványos és érzetre is jó lett az eredmény. Nem mondom, hogy néha nem fogok elmenni pedikűröshöz a kis keményedéseimmel egy-egy kezelésre, de nekem időhiány miatt, szinten tartáshoz teljesen megfelel ez a masina. Szárazon használtam a szerkezetet a talpaimon. Én 4000 Forintért vettem akciósan, szerintem ennyi pénzt megért, viszont az eredeti árát semmi képpen nem fizettem volna ki.

Update: Pár használat után elváltak útjaink. Én szerettem, csak belerohadt az elem. :'D Olyan mérges voltam! Vegyétek ki az elemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Panu

2020. május 22.

Szerintem nem éri meg az árát. Nagyon gyenge, ha valakinek komolyabb bőrkeményedése van, akkor semmit nem ér. A kisebb keményedésre használható, de úgy is rengeteg időbe telik, mire valami kis változást lehet látni. Úgy gondolom a párszár forintos sarokreszelőkkel fényévekkel jobb eredményt lehet elérni sokkal kevesebb idő alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

AlizPeter

2020. május 5.

Szépen lereszeli az elhalt bőrt. Csak nagyon gyenge szegény, sokáig tart még látható változást érek el vele. Gyorsan kopnak a gyémántok rajta. De amúgy korrekt nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Bettiiyy

2019. augusztus 23.

Az itt olvasott vélemények alapján két éve beszélem le a férjemet, hogy ne vegyük meg. Nyaralás előtti bevásárláskor azonban mindig engedékenyebb az ember, és mikor elfordultam az egyik polc felé, máris a kosarunkban landolt ez a gép a férjem jóvoltából.
Nem a gyémántfejes verziónk van, hanem a közepes, amit adtak hozzá.
Sokáig duzzogtam, és nem akartam kipróbálni, de ezernyolcszáz km levezetése és a végkimerültség rávett, hogy kipróbáljam, ugyanis a vezetéstől nagyon fájdalmas bőrkeményedésem lett, ami ráadásul szét is repedt.
Nagyon kellemeset csalódtam.
Könnyű használni, nincs leszakadó kar érzése, mint mikor az ember lánya reszelővel nekiesik a talpának. Szerintem szépen dolgozik, nem bántja a bőrt, annyit szed le, ami abban az esetben feltétlenül szükséges. Persze, itt is kell valamennyi idő, míg lecsiszolja a talpat, de nem akarok álszent lenni, sarokreszelővel sem két perc alatt van meg. Finom porrá őröli az elhalt hámréteget, és külön tetszik, hogy nem lesznek utána szétszaggatott, kiálló bőrdarabkák a talpon, melyek később megkeményednek, hanem szépen lepolírozza a bőrt, így például egy harisnyának a szálába sem akad bele.
Persze, több alkalom kell, míg tökéletes eredményt kaphatunk, de pedikűrös sem első alkalom után szedi le az összes bőrkeményedést. (Jobb esetben.) És nehéz ezzel a géppel elkövetni azt a hibát, hogy túlszedjük a talpon a bőrt, amivel pont az ellenkezőjét érhetjük el. (Ideig-óráig szép, sima talpunk lehet, de a túlszedés beindítja sajnos ezt a folyamatot, hogy a bőr még inkább bőrkeményedéses lesz.)
Van hozzá polírozó fejecske, érdemes használni azt is. Ha valakinek pedig nem elég puha a lába, és marad rajta még bőrkeményedés, inkább próbálja többször keveset használni a gépet, mint csodát várni tőle.
Én törülköző száraz és száraz talpon is használtam, mindkét esetben jól teljesített, de törülköző szárazon nekem jobban tetszett.
Krémezni mindenképpen érdemes utána, és minden éjszaka a lábat, szerintem szép eredményeket lehet vele elérni, de csodát egy alkalom után senki se várjon. A gyémántfejes reszelőt pedig tényleg csak nagyon kritikus esetben ajánlom mindenkinek. Inkább gyengébb fejjel essetek neki a talpatoknak, és többször, úgy nem tudjátok fájdalmasan szétreszelni, és beindítani a bőrötök vészreakcióját, hogy még több bőrkeményedést termeljen.
A négy és az öt csillag között vacilálok. Erős négy csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Nem a gyémántfejes verziónk van, hanem a közepes, amit adtak hozzá.
Nagyon kellemeset csalódtam.
A négy és az öt csillag között vacilálok. Erős négy csillagot ér.

Misa

2019. július 28.

Nem egyszerű elismernem, hogy idióta dolog volt pénzt adni érte, de a becsület megkívánja. Ráadásul remélem, hogy lesz, aki átgondolja a vásárlást ennek a hatására. Komolyan mondom, ha beváltod azt a 12 ezer forintot 500-asokra, meggyújtod és nézed, ahogy elég, annak is több értelme van, mint megvenni ezt a vackot.
Azt gondoltam én marha, hogy ezzel gyorsan, hatékonyabban és könnyebben tudom azt a minimális bőrkeményedést a sarkam széléről levakarni, mint az ezerforintos dm-es sarokreszelőmmel. Hát nem nyertem hangszórót. Ez a bajom vele:

- alig-alig van hatása, csak csiszolgatja a bőrfelszínt, a száraz bőrt nagyon finom porrá darálja
- felázott lábon egyáltalán nem működik, csak csontszáraz bőrön
- minimális bőrkeményedés eltávolításához is minimum 15-20 percen át kell a lábon tartani, nagyon lassú
- hangos, mint egy fűnyíró
- a hozzá való csiszolófejek marha drágák, és nekem még az erős (fekete) sem volt igazán hatékony
- gyenge, nem reszel eléggé, és ha kicsit is rányomom a bőrömre, egyszerűen megáll :D

Baromi mérges vagyok, hogy ennyire hülye voltam. Van a dm-es kétoldalú sarokreszelő, aminek az egyik oldala egy reszelő, a másik oldala egy csiszoló. Kb. 1000 ft, és megfelelő tisztántartás mellett nekem legalább fél éven át bírja. 3 perc alatt lekapom vele zuhanyzás után a sarkamat. Nah, azt ajánlom mindenkinek jó szívvel, ezt a gépet viszont a legkevésbé sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

- felázott lábon egyáltalán nem működik, csak csontszáraz bőrön
- hangos, mint egy fűnyíró

Nessy

2019. július 2.

Eddig habkövet használtam és nagyon ritkán fémreszelőt. Pont tegnap este radíroztam és reszeltem át a sarkam, talpam. Ma megláttam a Rossmannban a Summer Edition-t, 5000,- Ft volt. Ennyit megért nekem, már régóta gondolkodtam a megvásárlásán, de többet nem szívesen adtam volna érte. Őszintén, egy használat után nekem nagyon tetszik. Szárazon használtam, előáztatás nélkül, pár perc alatt leszedte az összes elhalt, kemény bőrt. Pedig azt hittem alapos munkát végeztem tegnap (és mekkorát tévedtem) ! Zuhany után vettem észre, hogy egyik sarkamon van egy pici repedés, ott még egy kicsit dolgoztam az ügyön. Nem mondom, hogy tökéletes lett, de engem meggyőzött az eredmény. Puha, sima és ápolt tappancsok. Szerintem nekem fenntartó kezelésre, krémezés mellett heti 10 perc lesz. Lábradírra nem lesz szükségem ezután.
Anyukám masszívabb bőrkeményedésein is tesztelem majd, biztos, hogy sokat fog neki is segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

mandika

2019. május 25.

Szerintem akkor használhat, ha az ember 2-3 naponta átszalad vele a talpán. Nekem erre nem nagyon van időm, ìgy maradok az egyszerű scholl reszelőnél, azt elég kb 3 hetente használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

candy28

2019. április 19.

Alig vártam a Glamour napot, hogy végre megvegyem. Fél árban teljesen megérte. Nekem szerencsére csak a sarkam hátulján picit kemény a bőr, erre teljesen tökéletes. Pont leszed annyit amennyi kell. Emiatt a kis apróság miatt nem szeretnék pedikűröshöz járni még. Így, hogy leszedi azt a kis keményedést a lábápoló krém is jobban beszívódik. Nagyon jó szerkezet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.