Scholl

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   11 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Használatával könnyedén ápolhatjuk lábunkat otthon. A készülék percek alatt eltávolítja a megkeményedett bőrt, így csodásan puha lábakat biztosít. A használata nagyon egyszerű, csak irányítsuk a készülék forgófejét a megkeményedett bőrfelületre, s a művelet végén hidratáljuk lábunkat egy erre a célra speciálisan kifejlesztett lábkrémmel.

• gyengéd és hatékony bőrkeményedés-eltávolítás
  • könnyű és biztonságos használat
  • ergonomikus kialakítás
  • speciális MicraluminaTM felülettel és gyémánt kristályokkal ellátott rotációs fej
  • elemmel működik

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Penge

2021. október 25.

Nem győzött meg. Nincs vastag bőrkeményedés a sarkamon, mégis sokáig kellett berregtetni, hogy letudja reszelni, plusz számolni kell a felmelegedéssel, amit a bőrön okoz...így már nem is volt olyan praktikus. Gondoltam oké ,mindegy ,már megvettem, akkor használom inkább ezt...csak hogy mire újra igénybe kellett volna vennem, már nem kapcsolódott be. Az elemek, amivel vettem , szépen kifolytak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

szeronik

2021. augusztus 5.

Nem rossz, de nem ájultam el az eredménytől. Szinten tartásra jó, de más lábpuhítási, lábápolási praktikák is kellenek vagy pedikűr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

lapale

2021. augusztus 5.

Alap darab mindenkinek, akinek száraz lábfeje van. Két pedikűr között nagyon szépen elvégzi a dolgát, meglepően jól működik. Nincs több durva láb. Használata egyszerű, előáztatás nem szükséges. Kellemes érzés, utána finom puha lesz tőle a sarkam. Az ultraerős fejet szoktam használni, nagyjából hetente, kéthetente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Nessy

2021. június 5.

2019. július 2:
Ma megláttam a Rossmannban a Summer Edition-t, 5000,- Ft volt. Ennyit megért nekem, már régóta gondolkodtam a megvásárlásán, de többet nem szívesen adtam volna érte. Őszintén, egy használat után nekem nagyon tetszik. Szárazon használtam, előáztatás nélkül, pár perc alatt leszedte az összes elhalt, kemény bőrt. Nem mondom, hogy tökéletes lett, de engem meggyőzött az eredmény. Puha, sima és ápolt tappancsok. Szerintem nekem fenntartó kezelésre, krémezés mellett, heti 10 perc elég lesz.

Update:
Tényleg szívesen használtam, bevált, és elég is volt a heti 10 perc, de a karantén idején eléggé elfeledkeztem róla. Ma akartam újra elővenni. Sajnos nem nézegettem az itteni kommenteket… nekem is elkezdett szivárogni az elem, teljesen tönkrement. Fürdőn kívül, száraz helyen tároltam. Szerencsére mást nem tett tönkre maga körül és nem lett nagyobb baj.
Oké, hogy leárazott, kifutó terméket vettem, de szerintem ez nem lehet kifogás. Lehet újraveszem majd, mert tényleg bevált, de most eléggé csalódott vagyok…

Aki újat vesz, vagy nem használja már egy ideje, első dolga legyen lecserélni az ócska elemeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

2019. július 2:

Update:

szeliger

2021. május 23.

Még tavaly nyáron vettem meg, féláras kiárusítás volt a DM-ben. Az enyém a külseje miatt volt limitált kiadás, a fogója sárga-narancssárga, fehér virágokkal. Egyébként teljesen ugyanolyan, mint a hagyományos, képen is látható gépezet. Nagyon elégedett voltam vele, pár használatig. A sarkaimat jól karban tartotta, csak a mellé csomagolt elemek gyorsan tönkrementek, az egyik egy kicsit bele folyt, ezért akkumulátorra váltottam. Szerencsére a gépet az elemekkel kapcsolatos baleset még nem tette tönkre, az akkukkal is elműködött egy darabig, de aztán jött az ősz és egy kicsit magára hagytam, várta, hogy ismét használatba kerüljön. A következő alkalommal, úgy február táján már nem sikerült életet lehelni belé, az akkuk is belefolytak. Ez azért fura, mert nem állt olyan sokat, pár hónap alatt még nem kellett volna, hogy kinyíródjon az egész, nem évekre hagytam magára. Lehet, hogy a fürdőszoba párás levegőjét nem szerette, mindegy is most már, így még féláron is drága mókának bizonyult.
Aztán egy Müller szombat során megtaláltam az utódját, az USB-vel tölthető változatot, ami szerintem százszor jobb. Ha valaki töri a fejét, hogy melyiket válassza, akkor erről az elemesről egyértelműen lebeszélném, hosszútávon sok vele a macera és a bosszúság, pedig a vásárlást követő hetekben még öt csillagot akartam neki adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 23.

Madi

2021. május 19.

A neten nagyon megoszlanak a vélemények erről a kis gépezetről, így én sem vártam túl sokat tőle, mikor megvettem. Meglepetésemre nagyon jól teljesít, szépen karban lehet tartani vele a lábakat két pedikűrös között, ami nagyon jó hír volt a lezárások közepén. Egy csiszolófej (nekem a legdurvább fajta van) kb 12 alkalmat bír, azaz hónapokig nem kell cserélni. A pótfejek sem drágák, párban kapni őket a drogériákban 5000 forint körül.
Ami fontos, hogy a lábak lehető legszárazabb állapotában használjuk, nem áztatás, fürdés vagy krémezés után, mert úgy nem hoz eredményt. Átlagos bőrkeményedésekkel 10-15 másodperc alatt elbánik és ezt azért fontos megjegyeznem, mert valaki azt írta egy korábbi értékelésben, hogy 15-20 percig kellett rajta tartania. Nos, el tudom képzelni azt a patát, amin használta... Sokan panaszkodtak arra is, hogy nem helyettesíti a pedikűröst. Drágáim, egy szakembert semmi nem fog helyettesíteni, főleg nem egy olyan kis gép, ami annyiba kerül, mint egyetlen alkalom egy rendes helyen. Ha reális elvárásokkal indulunk neki (és persze nem 10+ éves bőrkeményedéssel), elégedettek leszünk a teljesítményével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

mandula017

2021. április 7.

Nekem nagyon bevált.
A lidl-ös Silvercrest masinámat cseréltem le erre, ez sokkal hatékonyabb, és ehhez lehet cserefejet kapni.

Száraz bőrön használom, és mindig krémezek utána, így nagyon látványos az eredmény pár használat után.
Van hozzá egy normál és egy extra kemény fejem, az előbbit használom szintentartásra, a keményebbet csak ott, ahol masszívabb a bőrkeményedés.
A kézi reszelőhöz/habkőhöz képest nekem gyorsabb és kényelmesebb ennek a használata, és nem szoktam túlreszelni vele a talpam.

Az egyetlen hátránya számomra az, hogy baromi drága, a gép és a cserefejek is, érdemes kifigyelni az akciókat.
Ha nem kopnak el hamar a fejek, akkor marad az 5 csillag, szívesen ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Nekem nagyon bevált.

noricza

2021. február 27.

Én személy szerint nem vettem volna meg, a férjem lepett meg vele. Ő is akciósan vette. Jó hogy van de nem létszükséglet. Egy sima kézi reszelővel, habkővel jobban kijön az ember. Pedikűrösként azt mondom ez a nesze semmi fogd meg jól kategória, annak aki nagyobb bőrkeményedéssel küzd semmi esetre sem ajánlom. Tűzoltásra jó , ha szárazon kicsit átmegy a kritikus pontokon az ember,hogy ne szakítsa ki a harisnyát de csodát nem művel. Én miután leszedem késsel a keményedést átmegyek rajta ezzel ha nincs kedvem reszelgetni. Az elemes verzió van meg ( nettó lehúzás, eredeti áron egy aksi beleférhetett volna) Falja az elemet ezért is használom ritkán, maga a fej nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

miko02

2020. augusztus 13.

Ha valakinek nem olyan durva a bőrkeményedés a lábán, akkor lehet hatékony, de amúgy pénzkidobás. Valahol arcátlanság is a Scholl részéről, hogy még gyártják ezt a terméket, úgy, hogy nem sokkal több pénzért (Glamour árra gondolok) egy sokkal erősebb, vízálló gépet is vehetünk.
Nekem csak negatív tapasztalatom van ezzel a típussal, de az akkumulátoros-verziót nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Agnes91P

2020. augusztus 12.

5 éve használom, nekem megváltás volt. A versenytánc miatt állandóan bőrkeményedésesek a talppárnáim, illetve a nagylábujjaim. A sarkam nem olyan vészes, mert a magas sarkú cipőben nem oda terhelődik a súly, de azért van ott is. Meg akartam előzni, hogy kezelhetetlen legyen a helyzet, és megvettem. Még emlékszem, amikor az első használat után anyukámnak lelkendeztem, hogy "nézd, milyen babatalpaim lettek!" :D És tényleg, legyalulta az összes nem oda való réteget, szinte fellélegzett a bőröm. Azóta is rendszeresen használom, a fejét persze többször cseréltem, az tarthatna tovább is, de összességében nekem egy létfontosságú dolog :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.