Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Hajápolók

Borostyán + Olaj hajbalzsam száraz, törékeny hajra. A borostyán kivonatot és olajat tartalmazó formula belülről javítja a haj szerkezetét, így csökkentve a hajtöredezés okozta hajvesztést. Sampon, hajbalzsam és hajpakolás együttes használatával, a kezeletlen hajhoz képest.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Theodora

2018. március 22.

Nem jött be, semmi extra, nem ápol különösebben. Szerintem nem éri meg a teljes árát, még szerencse, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

IvettNagy

2018. március 13.

Lassan 2honapja használom a samponnal együtt és imádom. Sima és élettel teli lesz a hajam! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

makeupvivus

2018. január 13.

Sajnos nekem ez a termék nem vált be. Semmit nem változtatott a hajamon sajnos nem volt hajpakolás hatása..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

njudit95

2017. augusztus 5.

Körülbelül 2 hónapja használom minden hajmosás alkalmával a haj olaj használata előtt. Csak pozitív tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban. Miután kiöblítem a hajamból rögtön érzem, hogy sokkal puhábbá és selymesebbé teszi azt és az illata is nagyon jó. A jövőben biztos visszatérek még ehhez a termékhez, de egyelőre még más hasonló balzsamokat is tervezek kipróbálni, hogy legyen mihez hasonlítanom.
Egyébként az én hajam nagyon dús és korpásodásra hajlamos. Ami nekem bevált az a Head&Shoulders + ez a balzsam + Pantene haj olaj + Gliss Kur sprays balzsama. Szebbé tették a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

lumen

2017. június 18.

Sajnos, én nem tudok róla ilyen jókat mondani.
A samponjával együtt kezdtem el használni, mert a hajhullásra használt samponom, bár jól tette a dolgát, de a hajvégeimet eszméletlenül szárította és veszettül elkezdett töredezni.

Az illata finom, kellemes (talán púderes-vaníliás???).

Az első pár használat után egész jó tapintású volt a hajam, de hosszabb használatot követően egy borzalom volt! Egy idő után ugyanolyan seprű szerű szénaboglya volt a fejem, mint a használat előtt, a hajam jobban hullott tőle és ráadásul sokkal ápolatlanabbnak tűnt. Élettelen lett és fakó.

Az ára veszett sok az értékéhez viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Sajnos, én nem tudok róla ilyen jókat mondani.

Az illata finom, kellemes (talán púderes-vaníliás???).

Az ára veszett sok az értékéhez viszonyítva.

Vivus97

2017. április 7.

Eddig az Ultime másik fajtáját használtam, de megéreztem az illatát, na mondom ezt ki kell próbálnom. És nem bántam meg, a hajam nagyon puha és könnyen fésülhető. Az ára elég húzós, de szerintem teljesen megéri az árát. Bizosan újra veszem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Patrisah

2017. január 29.

Az ara kicsit magas szerintem, de jo kis termek, amig hasznaltam mindig szep volt a hajam tole, en rajta szoktam hagyni a hajvegeimen 5-10percig. Imadtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

dandy

2016. október 18.

Régóta ki akartam már próbálni, de drogáriás viszonylatban az árát túlzónak találtam, mivel mindennap hajat mosok, így egy balzsam kb 1 hónapig sem elég. G napon jött velem féláron a samponnal. A hajam szőkített, a vége elég száraz, így kíváncsi voltam, hogy ez mit tud kezdeni vele. A végeredmény meglepő, soha nem volt még ennyire puha, fényes a hajam semmitől. Az illata nagyon finom és erős és brutál tartós, bár ez nem minden esetben pozitív, mert olyan parfümöket nyom el rajtam, mint Midnight Rose, vagy La Petite Robe Noire Edp :D Összességében ennyiért megérte, teljes áron nem venném meg, de kuponos napon beszerzem még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Fannnya

2016. október 17.

Furcsa, mert drogériás cucchoz képest drága, ugyanakkor nem prémium termék. Viszont elég jó, nekem száraz, göndör hajam van, ez a balzsam viszont eléggé rendben tudja tartani. Samponnal együtt használom, kellemes, puha, fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.