Schwarzkopf

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: melange, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Az innovatív Schwarzkopf Professional Essensity Color&Repair termékcsalád arra a sérült vegykezelt és hőkezelt haj fokozott ápolására jött létre, így ideális ápolószere a festett, dauerolt és rendszeresen vasalt hajaknak

• Gyengéden tisztítja és helyreállítja a sérült festett hajat, amelynek különleges ápolásra van szüksége
  • A gazdag formula kizárólag természetes összetevőkből és tiszta organikus kivonatokból áll
  • Nem tartalmaz kőolajatm parabéneket, szilikont és szintetikus illatanyagokat
  • Jelentősen javít a sérült hajon, újjáépíti a szerkezetét, táplálja a tincseket és ragyogóan csillová teszi a frizurát
  • Elbűvölő illatát a Fair Trade Marula olajnak, barackmag olajnak, organikus gránátalma kivonatnak és mandula proteinnek köszönheti
  • A különleges Phytolipid technológia pótolja az elvesztett lipideket és bezárja a kutikulákat, így a festett haj hosszú ideig megőrzi gyönyörűen vibráló színét

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

melange

2015. november 12.

Elvileg nem kifejezetten vagyok célközönség -nem festetem,vasalom,stb a hajam-, de mégis nekem való:) Szépen tisztít, nem szárít,kellemes illata van és friss,puha,könnyű hajat hagy maga után:)
Sajnos csak kis kiszerelésem volt belőle, de már elkezdtem nézelődni, honnan kaphatnék utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.