Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2014. február 5.

Kategória:   Hajápolók

A kristálytiszta olaj koncentrált csillogással alakítja át az unalmas hajat, így adva neki fényűző ragyogást.

Az olaj gondoskodik a négyes lenyűgöző hatásról:

• extra ragyogás és könnyűség
  • lezárja a haj sérüléseit és hosszas fényt biztosít
  • száraz hajon millió ragyogású fényt ad
  • javítja a haj szerkezetét

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

renatainsanity

2018. november 30.

Illatra a Gliss Kur Million Gloss termékcsaládja nekem eléggé pasis, tömény illatú. Viszont nagyon szépen fénylett tőle a hajam, és nem is nehezített el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Ditte81

2018. október 28.

Szerettem nagyon. Festett szőke haj igénybevett részein csodákra volt képes. Nem nehezítette el mégis jól hidratálta, mesés csillogást adott és szuper illata volt, de egyszercsak eltünt. Miért? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Vicus

2017. november 2.

Nagyon erős illata van, bár nem zavar. Valamennyire ápolja a hajat, de sokkal jobb hajvégápolókkal találkoztam már és a samponjával együtt használva (+ pakolás) extrém módon zsírosítja a hajat :/ Nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

nyuszikutya23

2017. október 15.

Az ára alapján azt gondoltam, hogy megváltja a világot. De ugyanezt tudják szinte az olcsóbb társai is. Az illata nem rossz, de túl erős. Kissé használat után is szálkásnak érzem a hajamat. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Arianna01

2017. július 27.

Az illata nagyon erős. A hatásával nagyjából elégedett vagyok, de ezt egy jóval olcsóbb hajolaj is tudja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

nadalandy

2017. május 1.

Update: Nagyon sokáig elég volt. Összességében szerettem. A törölközőszáraz hajamon használtam és az olajjal együtt szárítottam meg. A hajam könnyen kifésülhető volt és szép fényes. Viszont a végek töredezettségén nem csökkent, nem véd.

Szeretem használgatni, meg imádom az illatát. De a hatása nem sok. A hatás tekintetében az avon marokkói olaja fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Rebeka020

2017. február 14.

Az illata nagyon kellemes, elsőre nem tetszett de mostanra már nagyon megszerettem.
Nem mindennap használom, viszont amikor igen akkor tényleg nagyon szép fényes lesz a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

dolowia

2016. március 18.

Imadom az illatat. Egy tengerparti nyaralasomra emlekeztet. Ezt hasznaltam akkor minden nap, nehogy a sos viz kiszaritsa a hajam...bevalt ;) szerintem a balzsam nem is kell hozza. A samponja meg ez boven eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Teniko

2016. január 1.

Finom, hosszan érezhető illata van. Nem nehezíti a hajat, nem lesz zsíros tapintású. Könnyen beszívódik. Újravevős
:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

:-)

Marcsus

2015. március 24.

Tipikusan sokmindenre jó és mégis hasznavehetetlen termék. Imádom a Gliss Kur cuccokat, és ennek a Million Gloss termékcsaládnak a spriccnijét, úgyhogy bátran vásároltam meg a sampit, balzsamot és a hajolajat is. Nem sok jót tudok róla mondani. Az illata, bár csodálatos, nagyon gyorsan elszáll, és hiába használom a termékcsalád három tagját hajmosáshoz, a háromnak együtt (!) nincs annyi illata a frissen mosott hajamban, mint a spriccninek magában. Balzsamozás után szoktam ezt a hajolajat használni, mert igencsak száraz a hajam, valamint száraz hajon szárítás után, de arra ott a jól bevált Avon zöldkupakos olaja. Sajnos az ideiglenesen félretett és fényévekkel olcsóbb Isana olajam is jobban táplálja a hajamat, mint ez, szárítás után nem érzem azt a hidratáltságot, amit már megszoktam. Száraz hajon párszor használtam, nem lett fényesebb a hajam, és nem javult sokkal a kinézete sem. Ráadásul az olaj sem túl bizalomgerjesztő, vizes állagú, enyhe illatú. Elhasználgatom, de ennyi. Többet nem veszem meg, túlárazott, nagyot csalódtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol