Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

Göndörítő hajhab, mely formázza és megszelídíti a rakoncátlan fürtöket.

BudaiE

2019. április 12.

Lelapuló / vékony száló hosszú hajra vettem, tegnap hajmosás után applikáltam belőle a hajamra 3-4x. Nagyon dús lett most, volument mindenképp növeli, már nem lapul úgy le a hajam mint korábban. Kicsit durvább hatású a hajam, de gondolom ez természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Kac

2017. október 2.

Hajszárítás előtt viszem fel,nem formázom a hajam,főként a töveket szárítom,de így is nagyon szépen rendbe teszi reggelre a lokniaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. október 16.

Nekem nagyon bevált a festett göndör hajamra! A legjobb az eddigi próbálkozásaim közül! Csak hajmosás után használom, és nem a javasolt módon törölközőszáraz hajra, hanem amikor már majdnem teljesen száraz a hajam, akkor formázom be ezzel a habbal. Érdekes módon a javasolt megoldástól nekem elnehezült a hajam, nehezen kezelhető lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 16.