Schwarzkopf

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2011. december 17.

Kiszerelés:   200ml
Kategória:   Hajformázók

Brilliáns csillogást és káprázatos fényt biztosít a hajnak. Használható finishként vagy törülközőszáraz hajon is.

ProbaBaba

2018. február 22.

Az első hajfény volt amit kipróbáltam sok-sok évvel ezelőtt... ha nem tűnik el a piacról még mai csak ezt használnám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

LaraDee

2016. november 25.

Termeszetes hullamos hajam van, és nagyon szereti ezt a sprayt. Én mondjuk nem formázásra használom, hanem szimplán csak ragyogó fényt ad a hajamnak. Többször megdicsérték a hajam, amikor ezzel ráfújtam reggel, munka előtt:) Befújom a hajam, beletúrok és nekem kész is a "kócos-hullámos-loknis" haj, szuperfénnyel:) Nem lesz tőle száraz a hajam, amit eddig a legtöbb ilyen jellegű hajápolónál tapasztaltam - mégha top kategoriás is volt és egy vagyonért vettem... Ár/érték arányban nálam tuti befutó. Mindenhol kapható: DM/Rossmann, Mueller stb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 25.

Alma07

2016. október 20.

szerettem az illatát nagyon szép fényes lett tőle a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

szerettem az illatát nagyon szép fényes lett tőle a hajam :)

mafalda

2016. október 4.

Szerettem mert a száraz hajam kellemes tapintásúvá puhává selymessé tette, az illata is finom volt. Én sem látom már sehol, ha vki tudja hol kapható jelezheti 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

kkrisz24

2016. október 4.

Imádtam az illatát, többször is újravenném, csak az a kemény helyzet hogy nem találom sehol. Bármelyik drogériába, sőt régen még a spárba is vettem, de egyszerűen sehol semmi oO. Sokkal szebb lett tőle a hajam, de a csoda is csak pár napig tart, szám szerint 2 :) Én is tapasztaltam egy kis zsírosodást, viszont csökkentettem a hajamra fújt mennyiséget. Természetesen először totál elszálltam tőle, nem sajnáltam az anyagot a hajamra.
Összességében nem rossz, de nem tükrözi azt a hihetetlenübegmegagiga fényességet :) Az illata számomra viszont kompenzált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.

CataKatinka

2016. május 1.

Ugyan szép fényes lesz tőle a hajam, sajnos gyorsabban zsirosodik. az illata viszont jó és tartós is,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

katenn64

2016. március 7.

Szeretem, a fodrászom is ezt használja, kellemes illata van, picit mintha zsírosítana. Tényleg szép fényt varázsol a frissen mosott hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

katenn64

2016. március 7.

J0y

2015. november 26.

Nem próbáltam és nem is fogom mivel az inci-jében láttam , hogy annyi alkohol van benne amitől egy ló is berugna :)) csak vicceltem :D
De az alkohol nem hogy fényesítené a hajat , hanem szárítja . Szóval még csak esélyt sem fog kapni ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

kata12

2015. október 20.

Igazából nem vártam sokat tőle de tulajdonképpen a kategóriájában jól teljesít. Vizes hajra szoktam fújni, hogy megkönnyítse a fésülést, és arra szupi. Az illata nagyon tetszik, csak sajnos egy másodpercen belül elillan:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

Hidratálók: Cyclomethicone