Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2016. május 12.

Kategória:   Hajformázók

Extra gyorsan száradó hajlakk, 4-es erősséggel.

• Extra száraz finish
  • Hosszantartó hatás

mellcsiii

2017. augusztus 20.

Kár, hogy kiárusításon vettem, nekem eléggé bejött.. A tartósságán lenne mit javítani, viszont olyan érzésre, mintha nem is lenne befújva semmivel a hajam, sőt én kicsit puhának is érzem tőle utána. Szépen porlaszt, nem cseppek repülnek ki, jó az illata és a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

nszolnoki

2017. május 9.

Got2be Made4Mess hajlakk után vettem, kísérletképpen. Tulajdonképpen szeretem, mert elviselhető llatú, ami hamar elpárolog, nagyon jól porlasztva fúj és néhány perc múlva újra hozzá tudok nyúlni a hajamhoz, nem páncél, nem mű. Legközelebb megint a Made4Mess-t veszem. Az mégilyenebb :) De ezzel sincs semmi baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

zsuzsoka0925

2016. december 21.

Előtte Got2B volumania-t használtam, amit szerettem is, de másnap már moshattam is a hajamat, mert összeállt kis darabkákba a fejemen (mindegy volt mennyit használok belőle).
Ennél a lakknál ezt nem tapasztaltam, viszont ugyanúgy működik, és nekem az illata is tetszik.
Szerintem más lakkokhoz képest nem is ragad annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Szerintem más lakkokhoz képest nem is ragad annyira.

theo

2016. szeptember 28.

Tényleg nem ér/tud semmit. Befújom a hajam és úgy 15 percig van valami hatása, bármennyit használok belőle. És az illata sem valami jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

nagy.nikolett1983

2016. május 27.

Az összes tulajdonságot produkálja, amit egy hajlakknak nem kellene: borzalmas illat, max fél (!) óráig tart, ragad és szárítja a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: AMPD-Isostearoyl Hydrolyzed Collagen
Tisztítószerek: AMPD-Isostearoyl Hydrolyzed Collagen
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin