Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   online, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   online, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Az első világosító festék, melyben a Bonding Technológia a festékkrémbe van integrálva. A világosító folyamat közben védi a hajszerkezetet és minimalizálja a haj töredezést. Ezüst-szőke színeredményt biztosít, a magas minőségű speciális hideg szín pigmenteknek köszönhetően.

• 3-4 színmélységig terjedő világosítás
  • Hosszantartó semlegesítés
  • 7-es vagy világosabb hajalapra

7 árnyalatban apható

eszterszekely

2020. április 20.

A legjobb hajfesték amit életemben használtam. Pedig használtam párat tekintve, hogy lassan 20 éve festem a hajam. Hol drogériás, hol professzionális festéket használok de egyik sem ért még a közelébe sem ennek. Nem tudom miért nem vettem eddig számításba a Schwarzkopf termékeit. Amikor belefutottam itt a krémmánián és utánanéztem teljesen meglepett milyen széles a kínálatuk és milyen újszerű technológiákat alkalmaznak.
Az ár amit feltöltöttem az ugye a színelőhívóval együtt értendő. Én 9 %-os oxit használtam, és nem szőkítettem ki előtte a lenövést de így is gyönyörű hamvas lett a végeredmény. Csak elképzelni tudom milyen lett volna szőkítés után és/vagy 12 %-os oxival. De megelégszem ezzel mert vékonyszálú hajam van és akármennyire kíméletes egy hajfesték akkor is megterhelés a hajnak. Ezzel a kompromisszummal szép és egészséges, de pontosan tudom milyen amikor töredezett és fakó úgyhogy próbálom amennyire lehet kímélni.
A 60+60 ml ebből a hajfestékből nem csak a tövek spórolósan odafigyelős festésére volt elég hanem kb még másfél arasznyit be tudtam festeni, pont azt a részt ami nagyon sárgás árnyalatú volt. Pedig megszoktam, hogy ha esetleg a hátközépig érő hajam teljes hosszát be szeretném festeni időnként akkor ahhoz minimum 2 adag festék szükséges. A többi festék is nagyjából ugyanilyen mennyiségű csakhogy ez nem a megszokott híg, géles állagú hanem egy elképesztően sűrű, már-már egy testvajhoz hasonlító, kompakt krém, ami nagyon szépen megtapad ott ahova kenjük. Ennélfogva kicsit sűrűbben tanácsos a megszokottnál az elválasztásokat húzni, vagyis vékonyabb rétegeket fessünk egy ecsetvonással mert nem fog befolyni a vastagon szedett tincsekbe mert ugye nem folyik egyáltalán.
A tálról, ecsetről, hajból is egy fokkal nehezebb lemosni de valamit valamiért.
Én a 12-11 árnyalatot próbáltam. Perfect!!!

Update: ami még inkább az összes többi hajfesték teljesítménye fölé emeli az az, hogy hajmosás után sem tűnt el a hamvasság (amit ha tud is egy festék a mosásokkal kikopik). És ez nem a kékes/lilás/szürkés hamvasság hanem valami nehezen körülírható módon természetes. Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

A tálról, ecsetről, hajból is egy fokkal nehezebb lemosni de valamit valamiért.
Én a 12-11 árnyalatot próbáltam. Perfect!!!