Schwarzkopf

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Hajformázók

Egy rendkívül finom permetező spray, amely forradalmasítja a hajszárítás módját. Az exkluzív Friction Styling technológiával , amely a rugalmas polimereket és a nyers mikrorészecskéket ötvözi, ez a formula tapad a hajszálához, hogy megkönnyítse a szárítást és a hajformázást. Ez a termék nemcsak a haj gyorsabb száradását segíti, hanem a hajszálat is megvédi a hajszárító hőjének okozta károktól. Sőt, segít elsimítani a hullámokat és megszelídíteni azokat a rakoncátlan repülését, az igazán sima befejezés érdekében. Könnyű, igen hatékony, ez a spray csak annyi, amire szüksége van, hogy a hajának extra lendületet és mozgást adjon.