Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Hajfestékek

Anti-narancs hatással anélkül világosítja a hajat, hogy annak sárgás, rezes színhatása lenne. A mattító hatású színösszetevővel rendelkező intenzív ápoló festékkrém gazdag, hideg színeket és fényűző, ragyogó szőke csillogást ad a hajnak, mely magával ragadó, elbűvölő külsőt nyújt.

A 7 féle ápoló olajat tartalmazó pakolás gondos ápolást nyújt a hajfestés után – a hosszantartó szőke hajszínért és lenyűgöző ragyogásért. Az új prémium Palette Deluxe illatnak köszönhetően – mely a világ egyik legnívósabb illatházában lett kifejlesztve – a haj illata ugyanolyan magával ragadó lesz, mint a látványa.

3 árnyalatban kapható:

• 318 Gyémántszőke
  • 218 Ezüstszőke
  • 230 Platinaszőke

Ciklon3

2019. október 29.

Attól függetlenül, hogy már nem gyártják, még kapható itt az egyik százas boltban. 318 Gyémántszőke árnyalatot vettem meg. Festés után gyönyörű színe volt, pont mint a képen. 2x hajat mostam, balzsam, pakolás, stb. éééééés eltűnt belőle a "gyémánt" árnyalat és helyette maradt egy kb. normál számozás szerinti 900-as ultra szőke :( Nyilván ezért nem gyártják már :( kár érte, mert nagyon jó szín volt (2 mosásig)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

borntobe

2017. november 12.

Nekem bevááált :) Most ért el engem a nagy balayage-ombre mánia. A csokibarnára festett hajam alsó harmadát szerettem volna leszívni vele, ez sikerült is minden roncsolás nélkül, egy közepes vörösesszőke színre, amire már szépen rámehettem egy jujvörössel. Könnyű volt használni, nem folyt, nem csöpögött, nem roncsolta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Kyra72

2015. november 5.

Jaj, jaj, a 318-as gyémántszőke árnyalatot használtam, bár ne tettem volna! Régebben a 230-as platina szőke megtette a kellő hatást,ez viszont nem szívta ki a hajtövemet. Valami lett a balzsammal is, poshadt barack illata volt, megviseltea festék a fejbőrömet is. Két csillag jára jól eloszthatóságért, meg mert van hozzá flakon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

baranyeszter

2015. június 19.

Régen legtöbbször Palette Deluxe-ot használtam, aztán úgy éreztem, túl nagy kín az itthoni hajfestés (hosszú, sűrű, vastagszálú hajam van) és fodrászhoz jártam festetni.
Mivel ahogy öregszem, a sötétszőke hajam őszülni és vörösödni kezdett, még inkább vágytam a szimpla szőke hajkoronára :) Viszont akárhogy győzködöm a fodrászt, soha nem lesz "fehér" a hajam. Ezért úgy döntöttem, hogyha a lenövést már sikerült szinte láthatatlanná tennem a Sunkiss Jellyvel, kipróbálom újra az itthon hajfestést.
A 230-as árnyalatot vettem és tetszik az eredmény. A borostyán árnyalat helyett egy a dobozon láthatóhoz nagyon hasonló színt kaptam, DE (és ez a legrosszabb az itthoni hajfestésben...) a hajtövem sötétebb, kicsit sárgásabb marad, mint az összes többi rész, hiába van ott tovább rajta a festék.
Persze ezen lehet tompítani hamvasítóval pár napra, aztán újabb pár napra szárazsamponnal, és akkor ki is húztam két hajmosás között (heti egyszer mosok hajat :)), de összességében mégis azt hiányolom, hogy az a fejtetőmnél lévő 1 cm-es szakasz is olyan legyen, mint a többi, pusztán a festéktől.
Egyébként az eredeti hajszínem fura, a tövénél majdnem barna, aztán sötétszőke, és 10-15 cm után egyértelműen szőke, néha a végeinél már-már svédszőke volt.
Jó kisregény kerekedett, lényeg a lényeg, hogy én ezt nem a festék, hanem a hajam hibájának tudom be. Szerintem nem is tűnik fel másnak, csak ha nagyon észre szeretné venni az eltérést.

Nekem egyáltalán nem sárgul tőle a hajam. Mosáshoz alverde sampont és balzsamot használok. A balzsam szőke hajra való, és pakolást készítek belőle kevés Florillum és Elysée silver hozzáadásával.

Szóval valahogy úgy foglalnám össze, hogy az eredmény a festék képességeihez képest tökéletes, a saját elvárásaimhoz képest nem az, de még mindig jobb, mint a fodrász által festett szín, ráadásul harmad annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

drozsi

2015. június 19.

Mindenkinek más hajfesték válik be, ezért se csodálkozok az itteni negatív véleményeken.. Pedig nekem nagyon szép színt eredményezett, mikor ezt használtam. Mindenki dícsérte a hajamat, azt hitték ez a természetes hajszínem... Kb egy 8as termeszetes szőkehajszínt kaptam, az eredeti hajszínem 6os barna. Nekem csak ez a dobozos szőkefesték vált be. Most barna vagyok, de ha újra szőke szeretnék lenni biztos ezért nyúlnék! A 218-ast használtam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Tittencs

2015. május 11.

Évek óta ezt használom (218-as) árnyalatban, és én nagyon szeretem. Még nem vett rá a lélek, hogy váltsak, megbízható,mindig szép fényes szőke a hajam tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

SLetti

2015. május 6.

Sárga... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Sárga... :D

shoot1ngstar

2015. április 15.

sajnos itt csak "illúzió" a dobozon látható fehéres hamvas szőke haj... egyszer kipróbáltam, nem vettem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 15.

EmmaHeather

2015. január 26.

Az "anti-orange effect" felirat motivált a megvásárlásra. Az ember azt hinné, hogy akkor már van benne valami, ami hamvasít kicsit, vagy csak annyi, hogy véletlenül sem lesz sárgásabb az eredmény, mint más tartós hajfestéknél. Hát a tövem konkrétan csibesárga lett, a hajhosszom sem lett valami lenyűgöző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

tina.orosz

2015. január 16.

A sárgaság elleni hatás semmit sem ért. Ezüstszőkét vettem és nagyon sárga lett a hajam. Egy csillagot adnék, de 2 hamvasítással szép egységes színe lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.