Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Palette Intensive Color Creme Hajfesték N5 sötétszőke
Ár: 630/db , Eladó: Lettiyy
Állapot: teljesen új, színprobléma miatt eladó, Helyszín: Budapest, fizetés: főleg személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: marysidehouse95
Állapot: bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: Elóre utalás után postázom/Foxpost (Veszprémben személyes átvétel)
palmiii

2019. május 16.

Elég sokféle árnyalatot próbáltam már ebből a hajfestékből. Mindegyik bevált. Nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

RCC

2019. április 22.

RI5 és RV6 árnyalatot használom már 2-3 éve, a bőrszínemhez a vörösnek ez az árnyalat passzol eddig a legjobban,mindkettő élénk pirosas vörös, talán a RI5 egy kicsit sötétebb, de felkenve nincs nagy különbség, a dobozon azért másabb színek szerepelnek. Folyton keverem őket úgyhogy egyszer ezt egyszer azt veszem. :D Hosszú és sűrű hajam van úgyhogy 2 doboz mindig kell belőle, euro familyben szerencsére 750-800 Ft körül szokott lenni. Jól fed, egyenletes szokott lenni az eredmény. Sajnos a vörös nem a legtartósabb szín, úgyhogy azért fakul folyamatosan, de legalább vállalható módon. A szaga nem kellemes, viszont nem is szárítja nagyon a hajam pedig csak balzsamot használok, se pakolást, se hajvég ápolót. Az egyetlen bajom vele hogy más márkákhoz képest több hajmosásig ereszti a színét, 5-6 mosással később is folyni szokott a narancssárga lé a hajamról. Ezért nem vonok le csillagot, csak így hosszabb ideig kell figyelni hogy milyen törölközőt tekerek a fejemre. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Sziszikee58

2019. április 6.

Édesanyám szokta ezt a hajfestéket venni, neki bevált. A világosbarna színt veszi, ami nagyon szépen elfedi az őszhajszálakat, havi 1x elég neki festeni. A haja nem hullik tőle, a végeredmény pedig mindig szép . Ár-érték arányban szuper hajfesték! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

gtkitti

2019. március 22.

Az eredetileg szőkésbarna hajamat szerettem volna picit sötétebb árnyalatúra. Én kis naiv megvettem a középbarna árnyalatot, mert az hamvasabbnak tűnt a többinél. 15 perc után lemostam, sötétebb is lett, konkrétan fekete..😬
A mellékelt balzsam tényleg szupi, puha lett a hajam, de ennyi a pozitívum, ja és hogy legalább nem foltos fekete lettem 😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

evelinnn

2019. március 20.

Az új metál kollekcióból használtam a bronz barnát és a metálos középszőkét összekverve. Abszolút bevált, szép kellemes barna hajszínem lett. (a dobozon lévő kép nem mérvadó). Nem csípett, nem volt különösebben büdi, nem lett foltos. A tartósságáról még nem tudok mit írni, tegnap este festettem. Amúgy a dm-ben már 1050 Ft-ért vannak ezek a hajfestékek, ami szerintem tök durva, én a Eurofamily-ben vettem 750 Ft-ért. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

pinupnicky

2019. március 8.

Kipróbáltam az RI5(Intenzív Vörös) színű verzióját és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű színe van, az az igazi dögös vörös. Amikor kopik akkor is egyenletesen és nem veszít sokat a színéből. Nem marja szét a fejemet ami plusz 1 pont. Ár-érték arány is nagyon jó, nekem 2 doboz kell de még így is nagyon megéri. Bátran tudom ajánlani mindenkinek! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Nyuszii22

2019. március 6.

Eleinte egy olcsóbb fajta hajfestéket használtam,mindig 2 színt kevertem 2-1 arányban,mert a vastag szálú és akkor még hosszú hajamra kellett ennyi hajfesték,de hiába vettem ugyan azt a festéket,ugyan abban az arányban nem volt szinte soha egyforma színű a hajam,hasonló volt,de ugyan olyan soha.Utána váltottam a Palettere,mikor melyik árnyalatú vörös festéket vettem,de a sötétbarna hajamon egyik sem volt teljes mértékben olyan pirosas vörös színű amilyet szerettem volna és ami mindenki szerint jól állt.Egyszer a barátnőm vett egy dobozzal magának,befestette a haját vele és az volt az a szín amire én mindig is vágytam az LRN5 Ragyogó gesztenye szín,aminek a nevéből egy sötétebb vörösre gondoltam de az ő vékony szálú,viszont ugyan úgy sötétbarna haján nagyon szép élénk pirosas vörös színe lett,így vettem meg én is azt a tökéletes színt,ami nálam is hasonló színeredményt ért el.Azóta is azt az árnyalatot veszem és azzal festem a hajamat és azóta is tökéletes a szín és nagyon tetszik.A hátközépig érő vastag szálú hajamra így is kell a 3 doboz,de nem bánom a szép fényes színért cserébe.Hajpakolást és hajvég ápoló olajat is használok hogy ne tegye tönkre a festés a hajamat,de a lustaság miatt 2 havonta festem,amire azért kicsit már kikopik a szín,ezt leszámítva szeretem ezt a festéket,mert megtaláltam a nekem tökéletes színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

capcarapcap

2019. február 16.

Trüffel színűt vettem.. Vörös lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Trüffel színűt vettem.. Vörös lett!

natulcien

2019. február 10.

Nem vagyok egy nagy otthoni hajfestés szakértő, mert még csak nem rég kezdtem el foglalkozni a témával. Nem is próbáltam még sok hajfestéket, így nem túl autentikus a véleményem, viszont. Ez az első hajfesték amivel világosabb barna hajat tudtam csinálni az eredeti nagyon sötét barnából. A trükk, hogy az A10-es ultra hamvas szőke árnyalatot választottam. Nagyon szép, természetes világos barna lett a végeredmény, enyhe vöröses beütéssel (vörös pigmentes a hajam) és még a gyakorlatlan kezeim alatt sem lett foltos. Én miatt az eredmény miatt nagyon elégedett vagyok ezzel a hajfestékkel és többször is újravettem már a bevált színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

sweetheart

2019. január 27.

Több hajfestéket kipróbáltam tőlük, de ez jött be a legjobban. Picit mindig sötétebb lesz mint a dobozon, ez az egyetlen negatívum. Gyönyörű, fényes lesz festés után a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!