Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

szeplovigyor

2021. április 13.

Én a KI7 / 8-77 (réz vörös) árnyalatot használom már lassan egy vagy két éve. Eleinte tényleg olyan színű lesz a hajam mint a dobozon, rendes világít. Alapból világos/középbarna szerű a hajamszíne. Nagyon intenzív és élénk a színe. Az nem annyira tetszik, de minden mosásnál ereszt a színéből és a kb 3. mosásnál fakul ki nálam egy természetes vörös színre, amire már többször kaptam bókot is, és kb az a szín is marad meg. Hetente 1x, max. 2x mosok hajat.
Nálam ez plusz pont, de ha a többi is ilyen akkor elgondolkodtató.
Állagra azt hiszem nem roncsolja a hajamat, de ugyanitt: ritkán, 2 hónaponta festem, nincs esélye.
Hullik a hajam, de azt nem tudom még, hogy a festék, vagy a mosásaim száma miatt vagy valami teljesen más. 😬😬

Én szeretem, mert azt csinálja amit én szeretnék. 3-4*/5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Nálam ez plusz pont, de ha a többi is ilyen akkor elgondolkodtató.

Én szeretem, mert azt csinálja amit én szeretnék. 3-4*/5*.

xXxFruxXx

2021. április 4.

7-887 RV6 Scarlet red, bíborvörös árnyalatot használtam. Gyönyörű színe lett a hajamnak tőle, ami eredetileg sötétbarna már-már fekete, de sajnos elég hamar kopik (pedig heti 1x mosok hajat) plusz rettenetesen hullik tőle a hajam nekem is és egy barátnőmnek is (szintén ezt az árnyalatot próbálta), illetve a fejbőröm is hámlik.
Csak azért adok neki 2 csillagot, mert tényleg gyönyörű árnyalata lett a hajamnak, de valószínű többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

szlgyv

2021. január 22.

Feketét vettem belőle, mert úgy hangoztatják milyen jó. Hát 2 hét után kikopott, mintha nem is lett volna be festve a hajam, ráadásul minden hajmosásnál engedte a színét és a törölközőt is befogta. Köszi többet nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

bleauwsy

2020. december 25.

Szőkítéshez az egyik leghatékonyabb otthoni, drogériás festékem volt. Sok árnyalatot lehetett vele világosítani és tartós is volt, nem vágta tönkre a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 25.

Betti21

2020. október 15.

Palette vörös árnyalatait használtam amivel nagyjából elégedett voltam aztán megpróbálkoztam a 7-560 ányalattal ami egy világosabb barna lenne arany beütéssel ami nagyon durván fekete és sötétbarna lett, ezt nagyon nem értem, még az a szerencse hogy ez is jól áll. Nagyon csipte a fejbőröm amikor felkentem utána már nem. Sajnálom mert nagyon szép volt a dobozon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Rzsaanett

2020. október 14.

Ez egy egész jó hajfesték.
A 4-90 Vörös ibolyát használtam most a kopott fekete hajamra ami kikopott világos barnára.
Fent szépen befogta de ahol lent világosabb volt a hajam ott újra kellett festeni még egy dobozzal, mert foltos lett kicsit (először két dobozzal lett a váll alá érő hajam festve).
A tartósságáról még nem tudok mit mondani, előtte a Zafír fekete árnyalatot használtam de az két hét alatt foltosra kopott.
Reménykedem hogy ez nem fogja olyan hamar megadni magát.
Egy csillagot levonok mert a hajam végeit nagyon kiszárította,de amugy szép fényes lett a hajam többi része és elég puha, ár-érték arányban teljesen rendben volt. Egy kínaiban vettem 650ft/db-os áron. :) (Rossmanban meg 1200ft/db)
Később még visszatérek hogy updateljek.
Még annyit hogy festésnél most nem pirította szét a fejem mert amugy rettenes csípni szokott ez a festék. Most csak a fejem viszketett de miután lemostam a festéket az is megszünt. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Ez egy egész jó hajfesték.
Reménykedem hogy ez nem fogja olyan hamar megadni magát.
Később még visszatérek hogy updateljek.

Bianca01

2020. október 8.

Fodrászkellékesnél vásároltam dohányszőke (a minta szerint aranyfényű világosbarna) ammóniamentes festéket, aminek az eredménye foltos, hamvasbarna, töveknél bordós, fényben erősen csibesárga és zöld fényű haj. (Igen ez mind meg volt benne) Alig vártam, hogy betérjek az első boltba, meg is vettem ennek a bronz barnáját, a képen világosabb vöröses barna. Nagyon szépen feljavítottam vele a hajam, szinte minden kellemetlen árnyalatot kiütött. Világosabb részeket kellően elfedi, bár a sötétebb részeknél már oda kell figyelni. Rájöttem, hogy ennél a márkánál mindig azt rontottam el, hogy ki vártam az előírt hatóidőt a középszőkénél sötétebb festékeknél. Szinte mindig túl sötét lett. De most elmostam kb 15 perc múlva (világosabb részekre előbb felkentem) és az eredmény ugyanolyan mint a dobozon, picit szebb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Lina14

2020. augusztus 11.

A réz árnyalatot vettem meg. Intenzív a színe, szerintem egy kicsit pirosas a résszínhez képest, de így is tetszik. ami zavart, hogy nagyon nehezen jött ki a hajamból, 3 bő öblítés után is megfogta a törölközőt, és nincs hozzá balzsam. arra tippelek, hogy mosáskor rendesen fog jönni belőle a szín, hamar ki fog kopni, de még meglátjuk :) remélem nem lesz igazam. addig is 4 csillag
update: meglepően jól tartja a színét, a hatodik héten már azért festeni kellett, de 4 hétig simán bírta fénnyel-színnel együtt.de a szagát és kezelhetőségét továbbra sem bírom, így marad a 4*
update: a k16-oshoz és a k8-ashoz volt "szerencsém", az előbbi kicsit sötétebb vörös, a másik egy majdnem szőkés vörös. az elsővel semmi baj nem volt, szépen befogta a hajam a szokásos ideig tartott a színe, nem szárított nagyon. viszont a k8-as egyszerűen nem fogta be a hajam, egy picit világosított a lenövésemen, de nem színezte meg, és átütött az eredeti hajszínem. meh, egynek elment, de nem hiszem, hogy visszatérek hozzájuk
update 2: kipróbáltam a k17es színt is, ez sokkal répább mint ez előzők, sok festék jön a következő mosásokkor, de a színe egészen jól megmarad. ez is eléggé csípi a fejem, de nem olyan vészes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Krisztiiii

2020. július 16.

Próbáltam párszor de többet soha! Az ősz hajszálakat lenövésénél nem fogta be, a hajam vége pedig fekete lett.😕 Barna árnyalatoknál volt ez a baki...viszont a vörös árnyalatokkal régebben nem volt gondom, ezért kap 3 csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

enimandoki

2020. június 25.

Evek ota szeretem, tartos es nem kell havonta festegetni mivek nem kopik tulsagosan :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak