Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: hajosalexandra
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr és Zirc környékén átvehető , fizetés: személyes átvétel, előreutalás után postai úton
Palette Intensive Color Creme Hajfesték/R4 Gesztenye barna
Ár: 500 , Eladó: Ennie86
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

enimandoki

2020. június 25.

Evek ota szeretem, tartos es nem kell havonta festegetni mivek nem kopik tulsagosan :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Alix

2020. június 14.

Kvázi véletlen vettem az első dobozzal még a karantén időszak elején, mikor a nagy betárazások időszaka volt.Nekem mumusom hogy egyszer majd nem telik vagy nem lesz lehetőségem borotvát meg hajfestéket venni, és őszhajú szőrös jeti lesz belőlem..Itthon vettem észre, hogy ez bozony ecsetes-edényes megoldás, nem a “csőrös” flakon amit lustaságból használni szoktam.Szerencsére volt ecsetem itthon.Az eredménnyel pedig annyira elégedett voltam, hogy azóta csak ezt veszem.(Korai őszülést örököltem, és mivel az eredeti hajszínem szinte fekete, gyakran kell festenem.) Sokéves rutinos hajfestőként tudtam, hogy nem a sötétbarna meg mindenféle fantázianevű barnák közt kell keresgélnem, hanem valami sötét-vagy középszőkét, akkor lesz olyan barna árnyalata a hajamnak, amit szeretnék.Kiválóan működik a festék.Aki szenved aztal, hogy túl sötét lesz a festéktől a haja, próbálja ki, hogy csak a tövére viszi fel a festéket, és 30 percig hagyja, majd lemossa.Ha csak pár árnyalat a különbség az eredeti haj meg a festett szín közt, elég ha annyi festék jut a hajvégre ami lemosás közben oda jut.Én régen türelmetlen voltam, ráhúztam a teljes hajamra a festéket egyből (nemcsak a tőre, es csak utána a többire), ezért a sok festékrétegtől szinte fekete volt a hajam, hiába barnákkal festettem.
Egy szó, mint száz:ha barnát akarsz, válassz sötét-vagy középszőke festéket, és utánfestésnél csak a tőre húzd rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Coconutoil

2020. június 6.

Én egy kicsit világosabb lilás árnyalatot vàlasztottam, de ennyi erővel feketét is választhattam volna. Olcsò alternatívaként jòk ezek a termèkek, de azért látszik, hogy egy jò fodrász keze munkáját egyik se tudja überelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

njusziful

2020. április 11.

Én a szikrázó nugátot vettem meg, LG5, teljesen elégedett vagyok vele. Kicsit sötétebb lesz, mint a képen, de utána egyenletesen kopik. Én 1 óra hosszat hagyom rajta, mert vastag szálú a hajam és barna. Ami a legjobb, hogyha befestem a hajam vele és utána 3-4 hét múlva meliroztatok, akkor gyönyörű a melir színe. Csak szólni kell a fodrásznak, hogy mivel festettem a hajam, hogy akkor tovább hagyja a melírt, vagy erősebbet kever. Az ősz színt is befogja, bár azért nem teljesen, tehát e tekintetben nem egy csodaszer.
Most a virus miatt nem tudok fodrászhoz menni, azonban lenőtt a melir, így vettem BW10 és BW12 szőkét, most az van a hajamon. Ami már most látszik, az az, hogy a sötétbarna hajtövemet leszívta egy barnás vöröses árnyalatra, legalább 4-5 árnya lattal világosabb, hanem többel. Jelentkezek majd, milyen lett.
Update: nagyon jó lett, a melír csíkok is látszanak, plusz olyan, mintha a tövétől lenne melírozva. A szine: vilagosbarnás-szőkés lett a sötétbarna hajam is. Az ősz szálakat nem igazán fogta be, de mivel világosabb lett a hajam, így nem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

Annazs

2020. március 28.

BW7 (kristályos sötétszőke) árnyalatot vásároltam. Életemben először vettem ezt, mert az előző hajfestékem gyártása megszűnt.
25 éve magam festem a hajamat 3 hetente, ezalatt viszonylag sok tapasztalatra tettem szert.
Annyit látok most az ősz hajtövemen, hogy ez a festék nem fogta be megfelelően, noha 65 percig hagytam fent (muszáj sokáig rajta hagynom minden festéket, csak így tudok tartós eredményt elérni, ezt is régóta tudom). Az árnyalat megfelelő, a fedőképesség nagyon rossz. Többé soha nem próbálkozom ezzel.
Pénz- és időpocsékolás. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Pénz- és időpocsékolás. Nem ajánlom senkinek.

HRenata

2020. február 18.

N4 világosbarna árnyalatot használtam. Már a hajamon volt a festék amikor itt olvastam hogy többeknek fekete lett a végeredmény mindenféle árnyalatnál, úgyhogy kissé megrémültem, de nekem olyan lett mint a dobozon lévő szín. A festék állaga pont jó, könnyű felvinni és eloszlatni, nem különösebben büdös, átlagos hajfesték szag. A dobozban lévő balzsam is jó, puha és jól fésülhető lett a hajam utána. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

aalexaa

2020. február 16.

Nagyon régóta festem otthon a hajam, gyakran változtatom a hajszínemet, rengetegféle festéket kipróbáltam, de ezt valahogy sosem mertem, valamiért az volt a fejemben, hogy olcsó, tartós, ammóniás, tuti leégeti tövig a hajam :D Aztán ősszel gyorsan kellett valami tartós festék, mert a színezőt egy hajmosás után ledobálta a hajam, épp spórolnom kellett, akciós volt, gondoltam egyszer jó lesz, aztán ha végre megmarad a szín, akkor maradok a színezőnél. Hát, azóta is ezt használom :D A képen látható N1-es fekete árnyalatot vettem, könnyű felvinni, nem csöpög mindenfelé, nem fulladok meg tőle (bár azért durva szaga van, nyitott ablaknál használjátok). Kimosni is könnyű, puha és fényes festés után a hajam, nem hullik jobban, mint előtte. A szín eszméletlenül gyönyörű, szinte nem is kopik, csak lenő, pedig hajmosáskor van egy enyhe színe a víznek. Örülök, hogy végre kipróbáltam, és habár most színezőt vettem (nem akarom feleslegesen kínozni a hajam), ezentúl bátran nyúlok ezért a polcon.

Ja, és drogériákban már 1000 Ft felett van az ára, de százforintosban 680-ért láttam akció nélkül, úgyhogy ott lehet érdemesebb beszerezni.

Update: Legutóbb az N2-es sötétbarnát vettem meg, nyilván tudtam, hogy fekete hajon tulajdonképpen fekete lesz, csak azt akartam, hogy egy kis barnás fénye legyen a hajamnak. Hajfestés után megkérdezte a férjem, hogy most sötétebb festéket vettem-e, mert most sokkal feketébb a hajam :DDD Hát, oké, nem jött be a tervem, de szín szép, egyenletes (tehát a tövemnél sem lett barna), továbbra is fényes és puha a hajam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Bogi97

2020. január 17.

Ez a legjobb hajfesték, amit valaha kipróbáltam otthoni hajfestéskor.
Nem szárítja ki a hajvégeket, nem kopik mosásnál, ha nem lenne feltűnő a szőke lenövésem elég lenne 2 havonta is festeni olyan szépen tartja a színt és ami a legfontosabb hogy nem fogja meg a párnát. Nagyon sok fekete festék 2-3 mosásig megfogta a párnát,ez nem.
Már nagyon régóta ezt használom csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Ez a legjobb hajfesték, amit valaha kipróbáltam otthoni hajfestéskor.
Már nagyon régóta ezt használom csak ajánlani tudom :)

dorakrem

2020. január 5.

A Loreal Majirel-ről tértem át , mert azt már lassan nem lehet megfizetni, ugyanakkor pedig egyre kevésbé fedte be a a hajamat. Nagyon féltem ettől a hajfestéktől, de őszintén mondhatom, hogy nagyon bevált. Az N7 árnyalatot használom, és viszonylag tartós és ami talán fontosabb sokkal erőteljesebben fogja be az ősz szálakat. Ár érték arányban verhetetlen, mert tőfestét szoktam csinálni, arra pedig egy fél tubus is elég, ráadásul szimpatikus a kiszerelés, hogy van benne még egy ápoló is. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Ani91

2019. december 19.

Amikor fekete volt a hajam ezt használtam. (C1) Az a szín tökéletes volt.
Amikor kivilágosítottam és barnát akartam (N4) az megint fekete lett. Kaptam is egy enyhe agyvérzést 😅
A szőkéjével (A10) meg az volt a bajom, hogy mindig sárgás lett egyáltalán nem hamvas.
De a hajamat azért egyik se tette tönkre. És sose viszkettem vagy égetett használatkor. Viszont a végeredmény elég kiszámíthatatlan.
Olyanoknak való, akiknek alapból világos a saját hajszínük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Amikor fekete volt a hajam ezt használtam. (C1) Az a szín tökéletes volt.
Olyanoknak való, akiknek alapból világos a saját hajszínük.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak