Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szigetizs

2022. január 23.

A C10 - sarki ezüstszőke (10-1) lightener-t használtam szőkítésre, jól tette a dolgát és nem roncsolta a hajam, ráadásul nem is volt elviselhetetlenül büdös, mint a többi amit használtam eddig:) megkockáztatom, hogy jó is volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

szofka77

2022. január 9.

Nem igazan fogta be a szin a hajamat, eleg szegenyes ez a termek. Maximum a fekete a fogna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

noricza

2021. november 12.

Ebből több félét is használtam, az egyik az padlizsán volt (attól lett szép bordó, sötét vörös a hajszínem) vöröset szerettem volna de a sima vörös jelölés az inkább tűzpiros lett. Szóval...az árnyalatokkal van baj mire kitalálja az ember melyik is az amire ő gondolt. A gesztenyebarna az a világosbarna inkább mintsem vörösesbarnás. A színt minden hajmosásnál úgy nyomja ki a haj mintha csak színező lenne, egy klassz esős napon ha elázik az ember az aznapi ruhának kb annyi a hajfestésnél használt törölközőnek szintén. A sötétszőke inkább zöld akármilyen alapra kened. Aztán ott a legvilágosabb szőke....az egyetlen olyan festék ami egy drága csomagolásba helyezett szőkítőpor hidrogénnel. :( Az összes úgy roncsolja a hajat mintha nem lenne holnap és rettenet büdös. Egy szó mint száz nem a legjobb vonal semmilyen tekintetben itt érvényes az olcsó húsnak híg a leve. Az ára miatt 2* de igazából nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

beucika

2021. október 9.

A színei szépek, viszont teljesen tönkre teszik a hajat! Ez konkrétan széttörte a hajam. Én azt javaslom mindenkinek, hogy ne bolti össze vissza hajfestékekkel fesse a haját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Zsofi.0927

2021. szeptember 9.

Évek óta ezzel a termékkel festem a hajam, voltam már vele fekete, vörös (évekig) és barna is. Pár hónapja viszont szőkére váltottam. Az A10-es árnyalattal festettem az elmúlt két alkalommal. Meg voltam a színével elégedve. Most viszont nem találtam a boltban, és megvettem a 10-19es árnyalatot… Nagy hiba volt.. felkenve marta a fejbőröm, és pasztell rózsaszínű volt. Reménykedtem benne hogy lemosva nem fog látszódni. A rózsaszín nem is látszodott, viszont a töve lila lett ismétlem LILA..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Isla

2021. június 28.

Szinte mindig csak ezt vettem, szépek voltak a feketéi, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Szinte mindig csak ezt vettem, szépek voltak a feketéi, az ára is kedvező.

szeplovigyor

2021. április 13.

Én a KI7 / 8-77 (réz vörös) árnyalatot használom már lassan egy vagy két éve. Eleinte tényleg olyan színű lesz a hajam mint a dobozon, rendes világít. Alapból világos/középbarna szerű a hajamszíne. Nagyon intenzív és élénk a színe. Az nem annyira tetszik, de minden mosásnál ereszt a színéből és a kb 3. mosásnál fakul ki nálam egy természetes vörös színre, amire már többször kaptam bókot is, és kb az a szín is marad meg. Hetente 1x, max. 2x mosok hajat.
Nálam ez plusz pont, de ha a többi is ilyen akkor elgondolkodtató.
Állagra azt hiszem nem roncsolja a hajamat, de ugyanitt: ritkán, 2 hónaponta festem, nincs esélye.
Hullik a hajam, de azt nem tudom még, hogy a festék, vagy a mosásaim száma miatt vagy valami teljesen más. 😬😬

Én szeretem, mert azt csinálja amit én szeretnék. 3-4*/5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Nálam ez plusz pont, de ha a többi is ilyen akkor elgondolkodtató.

Én szeretem, mert azt csinálja amit én szeretnék. 3-4*/5*.

xXxFruxXx

2021. április 4.

7-887 RV6 Scarlet red, bíborvörös árnyalatot használtam. Gyönyörű színe lett a hajamnak tőle, ami eredetileg sötétbarna már-már fekete, de sajnos elég hamar kopik (pedig heti 1x mosok hajat) plusz rettenetesen hullik tőle a hajam nekem is és egy barátnőmnek is (szintén ezt az árnyalatot próbálta), illetve a fejbőröm is hámlik.
Csak azért adok neki 2 csillagot, mert tényleg gyönyörű árnyalata lett a hajamnak, de valószínű többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

szlgyv

2021. január 22.

Feketét vettem belőle, mert úgy hangoztatják milyen jó. Hát 2 hét után kikopott, mintha nem is lett volna be festve a hajam, ráadásul minden hajmosásnál engedte a színét és a törölközőt is befogta. Köszi többet nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

bleauwsy

2020. december 25.

Szőkítéshez az egyik leghatékonyabb otthoni, drogériás festékem volt. Sok árnyalatot lehetett vele világosítani és tartós is volt, nem vágta tönkre a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 25.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.