Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: hajosalexandra
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr és Zirc környékén átvehető , fizetés: személyes átvétel, előreutalás után postai úton
Palette Intensive Color Creme Hajfesték/R4 Gesztenye barna
Ár: 500 , Eladó: Ennie86
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta
Bogi97

2020. január 17.

Ez a legjobb hajfesték, amit valaha kipróbáltam otthoni hajfestéskor.
Nem szárítja ki a hajvégeket, nem kopik mosásnál, ha nem lenne feltűnő a szőke lenövésem elég lenne 2 havonta is festeni olyan szépen tartja a színt és ami a legfontosabb hogy nem fogja meg a párnát. Nagyon sok fekete festék 2-3 mosásig megfogta a párnát,ez nem.
Már nagyon régóta ezt használom csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Ez a legjobb hajfesték, amit valaha kipróbáltam otthoni hajfestéskor.
Már nagyon régóta ezt használom csak ajánlani tudom :)

dorakrem

2020. január 5.

A Loreal Majirel-ről tértem át , mert azt már lassan nem lehet megfizetni, ugyanakkor pedig egyre kevésbé fedte be a a hajamat. Nagyon féltem ettől a hajfestéktől, de őszintén mondhatom, hogy nagyon bevált. Az N7 árnyalatot használom, és viszonylag tartós és ami talán fontosabb sokkal erőteljesebben fogja be az ősz szálakat. Ár érték arányban verhetetlen, mert tőfestét szoktam csinálni, arra pedig egy fél tubus is elég, ráadásul szimpatikus a kiszerelés, hogy van benne még egy ápoló is. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

aalexaa

2019. december 19.

Nagyon régóta festem otthon a hajam, gyakran változtatom a hajszínemet, rengetegféle festéket kipróbáltam, de ezt valahogy sosem mertem, valamiért az volt a fejemben, hogy olcsó, tartós, ammóniás, tuti leégeti tövig a hajam :D Aztán ősszel gyorsan kellett valami tartós festék, mert a színezőt egy hajmosás után ledobálta a hajam, épp spórolnom kellett, akciós volt, gondoltam egyszer jó lesz, aztán ha végre megmarad a szín, akkor maradok a színezőnél. Hát, azóta is ezt használom :D A képen látható N1-es fekete árnyalatot vettem, könnyű felvinni, nem csöpög mindenfelé, nem fulladok meg tőle (bár azért durva szaga van, nyitott ablaknál használjátok). Kimosni is könnyű, puha és fényes festés után a hajam, nem hullik jobban, mint előtte. A szín eszméletlenül gyönyörű, szinte nem is kopik, csak lenő, pedig hajmosáskor van egy enyhe színe a víznek. Örülök, hogy végre kipróbáltam, és habár most színezőt vettem (nem akarom feleslegesen kínozni a hajam), ezentúl bátran nyúlok ezért a polcon.

Ja, és drogériákban már 1000 Ft felett van az ára, de százforintosban 680-ért láttam akció nélkül, úgyhogy ott lehet érdemesebb beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Ani91

2019. december 19.

Amikor fekete volt a hajam ezt használtam. (C1) Az a szín tökéletes volt.
Amikor kivilágosítottam és barnát akartam (N4) az megint fekete lett. Kaptam is egy enyhe agyvérzést 😅
A szőkéjével (A10) meg az volt a bajom, hogy mindig sárgás lett egyáltalán nem hamvas.
De a hajamat azért egyik se tette tönkre. És sose viszkettem vagy égetett használatkor. Viszont a végeredmény elég kiszámíthatatlan.
Olyanoknak való, akiknek alapból világos a saját hajszínük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Amikor fekete volt a hajam ezt használtam. (C1) Az a szín tökéletes volt.
Olyanoknak való, akiknek alapból világos a saját hajszínük.

pirospipacsocska

2019. november 17.

Most festettem be a hajamat az N2-sötétbarna árnyalattal.Azért erre a színre esett a választásom,mert az eredeti hajszínem is ilyen.,De mostanában amiket vettem sötétszőke,és hamvas barna árnyalatokat(Syoss,Garnier ,L’Oréal festékből),mindig vörösesre kopott ki,és ezt akartam ezzel a sötétbarna árnyalattal végre “kiütni”a hajamból!Tudtam,hogy sötét lesz majd a végeredmény,mondjuk konkrétan fekete lett!De engem nem zavar,tetszik így is! 😁A hajfesték állaga jó,könnyen felvihető az ecsettel,fél dobozzal elég volt a tarkóig érő hajamra. 😁És ami a fő pozitívuma a Palettének a fent említett más márkájú festékekkel szemben:elfedte az ősz hajszálaimat!! Tehát nekem eddig maximálisan bevált!Gondolom a hajmosások alkalmával ez a fekete szín majd sötétbarnára kopik...Remélem tartós is lesz majd!Ár-érték arányban tökéletes számomra!650 Ft-ért veszem!! 😁 Szóval nekem bevált, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Scara

2019. november 15.

Évekig ezzel festettem a hajam és szerintem végig próbáltam a teljes színskálát az elmúlt 15 évben :) Soha nem okozott irritációt, vagy akár hajhullást, pedig vékony szálú hajam van. Arra mindig figyltem, hogy egy árnyalattal világosabbat válasszak, így a kívánt színt siekrült elérnem minden festéskor.
Az elmúlt 2 évben viszont lusta voltam otthon pepecselni vele és fodrászatban festettem a hajam. Kerestem az igazit, megfordultam a legnevesebb szalonokban, de a végeredmény mindig száraz, lapos, tartás nélküli haj lett, ami egy centit sem akart nőni tovább. Ha mégis nőtt egy picit, az le is tört a végein. Az összes hajövesztő praktikát, vitaminokat stb. kipróbáltam, de semmi sem használt.
Egy hirtelen jött utazás miatt sürgősen színfrissítésre lett volna szükségem, de esélytelen volt időpontot kapnom a szalonban, ezért a legegyszerűbb középbarna színt lekaptam a drogéria polcáról ebből a hajfestékből. Tudtam, hogy ezzel nem lőhetek mellé és úgy is lett. Tökéletes sötétbarna, csillogó színt kaptam. De ami még talán ennél is fontosabb: a hajam elkezdett nőni anélkül, hogy törne a vége!!! :) :)
Az elmúlt 3 hónapban ~5cm-t nőtt a hajam, pedig a hajfestésen kívül semmi mást nem változtattam. Nem variálok többet, maradok ennél.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nairam

2019. augusztus 27.

Metál sötétszőkét próbáltam,elég sötét lett a végeredmény,igaz az eredeti hajam is sötétbarna. Viszont szépen csillog a fényben, enyhe "metál" beütéssel! Tetszik! Kiemeli a zöld szemem,és napbarnított arcom. Egy pocsék ombre szőkítést próbáltam elfedni ezzel a festékkel. Csak reméltem, hogy a végeredmény nem lesz zöld, vagy csúnya a szőkített részeken.
Gyönyörűen befogta a hajam, a szőkített részt is elfedte, és kb 30 percet volt a hajamon,nem többet. A hajam állagán is javított,puhább lett,igaz raktam bőven pakolást is. Nem csípte a fejem,nem irritált. A bőrt megfogja,így a homlokról,nyakról,arcról le kell törölni mihamarabb. Csak az válassza,aki sötétbarna hajat szeretne..... Az ára jó! A mínusz 1 csillag a túl sötét színeknek szól.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Wirag98

2019. augusztus 6.

14 éves korom óta festem a hajam. Szeretem váltogatni a hajszíneket, így voltam már barna, fekete, szőke és vörös is. Egy-egy próbálkozástól eltekintve, mindig ezt a termékcsaládot használtam.
A feketével sosem volt bajom, nem lett foltos a hajam, nem kopott nagyon a szín. A szőkére ugyan ez igaz.
A barna mindig jóval sötétebbnek bizonyult mint a képen, vagy a doboz hátulján. A "világos barnának" (sajnos színkódokra nem emlékszem) árult festék konkrétan feketére színehte a hajam, de 5-6 hajmosás után egy kellemes közép barnára kopott.
Az jelenlegi vörös hajam, mint minden vörös igencsak kopik, de szép egyenletesen, havonta festem lenövés miatt ami nálam kb 8 hajmksást jelent, annyi idő alatt pedig egyáltalán nem zavaró.
Összességében a színek nagy részével amiket próbáltam, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Összességében a színek nagy részével amiket próbáltam, meg vagyok elégedve.

Renus

2019. július 7.

Középbarnát próbáltam ki, remekül befogta elsőre is a hajam, tartós.
Ár érték arányban szuper termék, ajánlom mindenki számára, különösen azoknak akik sötét színeket szeretnének. :)
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Középbarnát próbáltam ki, remekül befogta elsőre is a hajam, tartós.
5 csillag.

palmiii

2019. május 16.

Elég sokféle árnyalatot próbáltam már ebből a hajfestékből. Mindegyik bevált. Nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak