Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

mankablogja

2013. augusztus 29.

Soha ilyen gyönyörű hajszínem nem volt,mint ezzel a festékkel!
Érdekesen kezdődik a dolog,mert a Syoss Oleo Intense természetes szőke árnyalatával festettem be a hajam.Sajnos elég sötét és egyenetlen lett.A tövének enyhe vöröses,a végeknek meg zöldes szürkés hatása lett.Mivel utaztam volna el,SOS-ben kellett valami,ami segít rajtam.(sajnos nem vagyok a türelem,és a várakozás híve,ha a hajamról van szó).Megláttam a DM-ben a polcon ezt a festéket,és mikor levettem már éreztem a mennyei eperillatot.Az 1200-as gyöngyszőke árnyalatot vettem meg.Nem volt még hab állagú festékem,de nagyon egyszerűen lehet vele festeni,szépen eloszlott a por a folyadékban,igaz én úgy csináltam,hogy először egy kicsi folyadékot tettem a porhoz,amit ecsettel kevertem simára,és utána a maradék folyadékkal ráztam össze jó alaposan.Így még véletlenül sem csomósodott.A felvitel is nagyon egyszerű volt,és az illat...Csodás!Nem csípett,és egy doboz is elég volt a hátig érő,de vékonyszálú hajamra.Nagyon jó a balzsamja is.És 5 csillagot nem a színe miatt kap,ami a dobozon van,mert köze nincs a fehér gyöngyszőkéhez,de a zöldesszürkés,vöröses tarka sötétszőke hajamat csodaszép világos aranytónusú szőkévé varázsolta,és ami meglepett,hogy teljesen egyenletes,mindenhol egyforma színű lett a hajam.Tényleg minden ismerősöm azzal kezdi,hogy gyönyörű,természetes a hajam,nem láttak még ilyen szépet.
Azóta hogy ne kopjon ez a szín,az Isana VÖRÖS hajra való samponját használom.Ez szép arany csillogást ad a hajamnak.Igaz,nem tudom,hogy a második festés milyen lesz vele,de ha elkezd lenőni a hajam,megkockáztatom.Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Soha ilyen gyönyörű hajszínem nem volt,mint ezzel a festékkel!

amalthea

2013. június 27.

Soha többet! Sok festéket próbáltam már, de ez nagyon nem jött be... Az egy dolog, hogy nem elegyedik rázáskor a cucc, és a felvitel végén mogyorónyi gubacsokban ott van az alján a por. De a barnája konkrétan fekete, ami azért szomorú, mert végre nagyjából kikopott a fekete a hajamból... és ez visszacsinálta. Ráadásul olyan erős műeper-íze van, hogy csak na. És csípett is. A 2 csillag egyedül a balzsamnak jár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

lexx

2013. június 14.

A hajszínem fehéres szőke, ilyet is szeretnék. Előtte a Palette Deluxe 230-as fehérarany szőkével lett befestve a hajam. alapvetően az volt a problémám, hogy a tövem mindig besárgult, annak ellenére hogy anyu fodrász, és elég jó fodrásztermékekkel volt festve a hajam, egyszerűen valamiért az utóbbi 3 hónapban a fodrászfesték se hozta a várt hatást, ezért anyu mondta h próbáljuk ki a dobozosokat, vesztenivaló nincs. (amúgy én a hormonjaim rakoncátlankodására, stresszre tippelek hogy miért nem voltak mostanában jók a fodrászfestékek.)

Most van a hajamon a 1200-as Gyöngyszőke változat, első tapasztalatok: nagyon jó illata van, ilyen epres.. vicces volt felrázni a shakerben, meg hogy úgy kell felrakni mint egy sampont.. Remélem hozza a várt eredményt.

UPDATE:

A balzsam amit adtak hozzá, csodaszer volt az én hajamra. Csudijó puha lett tőle. És akkor most a festék: Lemostam, törölközővel a fejemen imádkoztam hogy jó legyen. Törölközőszáraz hajam látványa: JESSZUS ÚRISTEN, KÉK FOLTOS A HAJAM!!!!!!!!!!!!!!!!! Elkezdtem pánikba esni, de utána egyből le is higgadtam, mert úgy voltam vele, ha nagyon gáz, átfestem- persze tudom mennyire roncsoltam volna a hajamat .
Elkezdtem megszárítani, egyre szebb színe lett. Sötétben kékes színű - de ügye ez a hamvas hatás - kimentem a fényre, a napra tükörrel és EGYÁLTALÁN NEM ROSSZ!
Azért se félek hogy kék marad a hajam, mert a mosások miatt kopni fog. Abszolút megérte a 999 Ft-ot (akciósan vettem) , de azt el kell mondanom hogy kb. ugyan olyan a színe mint amikor a Palette Deluxe 230-as Fehérarany szőkével lett festve a hajam, szóval ezen a szinten nem hozta a várt eredményt, nem lett egyenlőre fehéresebb mint amilyen a képen van, de aztán lehet a mosások által jobb lesz. Ki fog derülni.

Összességében = Ajánlom, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

UPDATE:

Összességében = Ajánlom, 4 csillag.

Ovien

2013. június 12.

Mindenképpen kap 4 csillagot, mivel hihetetlenül könnyű vele hajat festeni. Kb 5 perc alatt fel tudtam kenni. + pont a jó eper illatáért. VISZONT én sajnos beleválasztottam, mivel az 1000-es szuper szőkét vettem, és csúnya sárgás fénye van, amit én utálok. Egyébként csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 12.

hermannzsuzsa88

2013. május 25.

2 hónapja festettem a hajam a kékesfekete színűvel. Nagyon szép színe volt, a bőrömről kicsit nehezen jött le. Még 2 hónap után is alig látszódik pár ősz hajszálam. Nagyon jó a tartóssága. Egyetlen hibája, hogy nagyon megy a színe, még 10 hajmosás után is látom, hogy kékes-lilás lett tőle a víz. De ezt leszámítva nagyon jó. A felvitele is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

rose01

2013. május 18.

Nemrég használtam a mahagóni árnyalatot(amit mára nagyon megbántam) és nagyon remélem gyorsan ki fog kopni... Nagyon kiszárította az amgy erre hajlamos hajam szóval egyszer vettem de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

Csipike21

2013. április 27.

7 sötétszőke hajam volt enyhe vöröses beütéssel és a 465 csoki barnával festettem be.
Nekem a hab sikerült mondjuk én nem 40x ráztam hanem kb 10 percig de megérte.
Szépen sikerült fel kennem pedig azt hittem kevés lesz mert sok hajam van.Nem csípte a fejbőröm.Többször körkörösen átdörzsöltem a 30 perc alatt. A negatív ami volt hogy a homlokomra és a fülemre ment festéket nehezen tudtam leszedni
Kicsit se foltos nagyon szép színe lett :)
Én legközelebb is ezt veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Nekem a hab sikerült mondjuk én nem 40x ráztam hanem kb 10 percig de megérte.
Kicsit se foltos nagyon szép színe lett :)
Én legközelebb is ezt veszem :)

L.A.Izabella

2013. április 26.

Pontosan 10 éve festem magamnak a hajamat. Sajnos elég fiatalon már őszülni kezdtem. Ez idő alatt nem sok rossz minőségű hajfestékkel volt dolgom, de ez azok közé tartozik. Feketére feste a hajamat. Azt nem nagyon lehet elrontani, ezzel gondolom sokan egyetértetek. Ettől a hab állagú festéktől viszont borzalmas lett a hajam. Egyszerűen nem fogta be elég jól az ősz hajszálaimat. Az illata tesztett, de ezen kívül semmi +.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

baririta

2013. április 25.

Szerintem borzalmas ez a festék. A már alapból szőkített hajamat szerettem volna felfrissíteni, és SEMMIT nem csinált vele az 1000-es kódú szuperszőke árnyalat (a mostani hajszínem inkább sötétszőke, ezért is vettem világosabbat, hogy egy kicsit fényesebb, élénkebb legyen, de semmi..). Az állagáról ne is beszéljünk, egyáltalán nem egységes, dirib-darabokban maradt benne a festékanyag, kiegészülve egy csomó "üres", nagyon könnyű habbal, amit normálisan felvinni lehetetlen. Egyetlen előnye, hogy a benne található ápoló balzsam nagyon jó - de eddig a legtöbb festékben jó volt, amit próbáltam. Egyelőre én maradok a hagyományos, krémes festékeknél, szerintem ezen a habon van még mit fejleszteni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

absinth

2013. április 9.

Loréal Sublime Mousse-t szoktam használni, de nem volt az az árnyalat, ami kellett volna, ezért ezt vettem. Sajnos csak utána olvastam el az itteni véleményeket. De kellemesen csalódtam:könnyű volt vele dolgozni (igaz hogy én soha nem magamnak festek, megcsinálja a férjem), csak 2x cseppent le (de ez a másik festéknél is előfordult), jó az illata, könnyű volt kimosni. Kimosás után kicsit megijedtem, mert nagyon sprőd volt a hajam, de miután rátettem a balzsamot teljesen rendbe jött. Nem fogta meg sehol a bőrömet, ez a Loréálnál probléma szokott lenni. A 300-as sötétbarna árnyalatot használtam-persze totál fekete lett tőle a hajam, de ez a Loréálnál is így szokott lenni, aztán fokozatosan világosodik. Remélem ennél is így lesz. Jó az ára, ha ugyanolyan jól bírja kopásilag 6 hétig mint a Loréál, akkor erre váltok.

Update: kb. ugyanannyira kopott ki 6 hét után, mint a Loréál, úgyhogy ezentúl ha habállagút akarok, biztos ezt veszem mert olcsóbb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.