Schwarzkopf

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2021. október 19.

Kategória:   Hajfestékek

• tonizálja a hajat, és eltávolítja a sárga tónusokat
  • professzionális eredményeket biztosít
  • ragyogó és selymes hajat eredményez
  • fokozatosan mosódik ki
  • kellemes, géles textúra
  • egyszerű használat
  • Blond Enforcing technológia - védi a haj belső szerkezetét és fenntartja a haj egészséges állapotát
  • HydroLock technológia - hidratálja a hajat, és védi a károsodástól

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2024. február 9.

ez a legjobb hamvasító/tonizáló termék, amit valaha használtam. Steel Blue árnyalatban használom a narancsosodó hajamra és eszméletlen szépre hamvasítja. én 3%-os oxit használok hozzá és 10 percre hagyom fenn. 1 tubus bőven elég a hátközépig érő balayageozott hajamra. jó az állaga, nem csöpög. a hajamat nem töri és nem szárítja ennyi idő alatt, bár keverek bele valami plexet (most chromaplexet használok). 5-6 mosásig szépen tartja a hamvasságot és egyenletesen kopik. amíg szőke vagyok, addig biztos vásárlója leszek ennek a terméknek, lehet majd más árnyalatokban is kipróbálom.

update: a strawberry blonde-ot szoktam mostanában használni, csodás rózsaszínes lesz tőle a hajam és nagyon szépen, egyenletesen kopik <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 9.

Szonja666

2022. június 3.

Én az apricon színt vásároltam meg. Gyönyörű barack színt kaptam. Szőkített hajon. Fontos megjegyezni hogy saját oxijával kell használni. Úgy nem károsítja a hajat. De nekem sajnos hullik a hajam tőle, és csak 2 hétig tart a szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.