Schwarzkopf

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: daenerys9, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

A prémium Schwarzkopf Professional Blond Me Premium Lift 9+ púder akár 9 szinttel is képes világosítani, továbbfejlesztett semlegesítés és tökéletesített hajápolás a BLONDME Prémium ápoló developer segítségével - a luxus szőke hajszínért.

tothkitti91

2019. március 27.

2 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a termékcsaláddal. 10 éve szőkítem a hajamat, de ez magasan a legjobb termék. 2%-os oxival használom és otthon festem a hajamat, mert nem kell a felvitelhez különösebb ismeret. Sokkal egészségesebb a hajam minden szempontból. Egy elég olcsó hajfestéket használtam ezelőtt, de nem bántam meg, hogy erre a kicsit drágább verzióra váltottam. Egyébként nagyon sokáig kitart egy doboz, szóval szerintem tutira megéri azoknak, akik tényleg szép és egészséges szőke hajat szeretnének.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Casey1979

2018. július 10.

Tökéletes termék, gyönyörűen szőkít, fantasztikus és az érzés is utána. 9% os oxival használom. Csak a LIVE rose gold terméke az egészet tönkretette mert a hajfestékben jelen lévő szőke sárgás árnyalatú, borzalmas ahogy befogta a szép szőke hajat és csak itt ott lett halvány rózsaszín. Majd feltöltöm azt a terméket, ott igaz olcsó húsnak híg a leve sajnos. Sajnálom, hogy nem képes hozni a minőséget a márka minden területen. A blodme -t nagyon szeretem de minden más termékét kerülöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Nuseekaah

2017. május 10.

Egyszerűen imádom. Nemrég szőkítettem le a barna-szőke ombrémat mert meguntam. Tényleg nem teszi tönkre az ember hajat, pedig 2x kellett használnom a tökéletes hatás érdekében 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

csypysz

2017. április 2.

Minden világosítást ezzel a termékkel csinálok 2%-os oxival is csodákat művel! A haj tapintása hihetetlenül jó marad mert már hozzáadás nélkül is tartalmaz hajkötés erősítő adalékokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

goldgirl

2016. február 2.

Megrendeltem a termékcsaládot(developer, szőkítő por, ice toner), elégedett vagyok az eredménnyel, 6%-os kímélő developerrel is szép eredményt értem el+ kevés ice toner, nem szürke, de fehéres ezüstös lettek a tincsek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Chi-Annie

2016. január 28.

Abszolút kiválónak tartom az egész termékcsaládot, bár professzionális használtra van elvileg, szerintem sokan használjuk otthon is. Ebben az esetben is könnyű és érthető a használati utasítás, én le tudtam magamnak szőkíteni vele a fekete hajam (2 szivatással). Szerintem korántsem roncsol annyira mind a legtöbb szőkítőpor, ennek ellenére elég hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

daenerys9

2014. június 19.

Ha valaki extra világos szőke hajra vágyik, akkor annak ez a megoldás! :) Már évek óta a legvilágosabb festékeket vettem a boltokban, de sosem sikerült elérni az áhított fehéres szőkét...na de ezzel megoldódott a problémám. Most már csak tőfestésre használom plusz a kallos hamvasító folyadékát, és így már nincs szükségem más festékre sem. 450 gramm szóval megkockáztatom hogy egy évre is elegendő lesz. Ráadásul nem roncsol annyira mint a többi szőkítőpor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.