Schwarzkopf

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: daenerys9, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

A prémium Schwarzkopf Professional Blond Me Premium Lift 9+ púder akár 9 szinttel is képes világosítani, továbbfejlesztett semlegesítés és tökéletesített hajápolás a BLONDME Prémium ápoló developer segítségével - a luxus szőke hajszínért.

Zsu23

2021. február 19.

Mindig úgy voltam vele, hogy szőkítő-szőkítő, ninc sköztük különbség, úgyanúgy roncsolni fogja a hajam. Mekkorát tévedtem! Ég és föld a különbség eközött, meg mondjuk a Kallos szőkítője között.
4-szer(!!!!) szőkítettem vele az eleve szőkített hajamat, és konkrétan semmi, az utolsó után éreztem, hogy kicsit szárazabb a hajam. A saját oxijával használtam (2 és 6%-os) ami megint csak wow, semmi büdös oxiszag, kb olyan mint egy balzsam. Soha többet nem használok más szőkítőt.
és bár borsos az ára, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

és bár borsos az ára, de nagyon sokáig elég.

Luiselotte

2021. január 16.

Gyönyörű gyöngy szőke lett tőle a hajam, imádom. Puha, selymes , egyáltalán nem roncsolta, jó állapotban van, sűrű, de vékonyszálú, hajhosszabbítás is van benne.Az alap hajszínem sötétbarna, a festett tövem középszőke a többi pedig hamvas világosszőke.
Fodrásszal csináltatom , nagyon mosolygott mikor mondta, hogy milyen új csoda szőkítője van , most már énis mosolygok , mert egy lépésben lett tökéletes az eredmény és a póthajam sem bántotta.
Eddig szőküléskor egy picit mindig vöröses lett a saját hajam a friss részeken és kellett pár hamvasítós hajmosás, hogy kiüsse Vukkot a hajamból, most erre nem lesz szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

rencike666

2020. március 15.

Hihetetlen! Középbarna festékkel festett hajamat ami a valóságban sötétbarnának, szinte feketének látszott első alkalommal leszívta kb. 7-es színmélységre, hozzátartozó 6%-os oxival. Régebben kallos cuccal próbálkoztam 9-essel de 3. körre tudott csak ennyire kivilágosodni ráadásul addigra már szét is égett. Nem egész 10 ezer forintért vettem a szőkítőport és az oxit együtt, nem a legolcsóbb de többet is kiadtam volna érte, arról nem is beszélve, hogy nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

tothkitti91

2019. március 27.

2 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a termékcsaláddal. 10 éve szőkítem a hajamat, de ez magasan a legjobb termék. 2%-os oxival használom és otthon festem a hajamat, mert nem kell a felvitelhez különösebb ismeret. Sokkal egészségesebb a hajam minden szempontból. Egy elég olcsó hajfestéket használtam ezelőtt, de nem bántam meg, hogy erre a kicsit drágább verzióra váltottam. Egyébként nagyon sokáig kitart egy doboz, szóval szerintem tutira megéri azoknak, akik tényleg szép és egészséges szőke hajat szeretnének.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Casey1979

2018. július 10.

Tökéletes termék, gyönyörűen szőkít, fantasztikus és az érzés is utána. 9% os oxival használom. Csak a LIVE rose gold terméke az egészet tönkretette mert a hajfestékben jelen lévő szőke sárgás árnyalatú, borzalmas ahogy befogta a szép szőke hajat és csak itt ott lett halvány rózsaszín. Majd feltöltöm azt a terméket, ott igaz olcsó húsnak híg a leve sajnos. Sajnálom, hogy nem képes hozni a minőséget a márka minden területen. A blodme -t nagyon szeretem de minden más termékét kerülöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Nuseekaah

2017. május 10.

Egyszerűen imádom. Nemrég szőkítettem le a barna-szőke ombrémat mert meguntam. Tényleg nem teszi tönkre az ember hajat, pedig 2x kellett használnom a tökéletes hatás érdekében 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

csypysz

2017. április 2.

Minden világosítást ezzel a termékkel csinálok 2%-os oxival is csodákat művel! A haj tapintása hihetetlenül jó marad mert már hozzáadás nélkül is tartalmaz hajkötés erősítő adalékokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

goldgirl

2016. február 2.

Megrendeltem a termékcsaládot(developer, szőkítő por, ice toner), elégedett vagyok az eredménnyel, 6%-os kímélő developerrel is szép eredményt értem el+ kevés ice toner, nem szürke, de fehéres ezüstös lettek a tincsek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Chi-Annie

2016. január 28.

Abszolút kiválónak tartom az egész termékcsaládot, bár professzionális használtra van elvileg, szerintem sokan használjuk otthon is. Ebben az esetben is könnyű és érthető a használati utasítás, én le tudtam magamnak szőkíteni vele a fekete hajam (2 szivatással). Szerintem korántsem roncsol annyira mind a legtöbb szőkítőpor, ennek ellenére elég hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

daenerys9

2014. június 19.

Ha valaki extra világos szőke hajra vágyik, akkor annak ez a megoldás! :) Már évek óta a legvilágosabb festékeket vettem a boltokban, de sosem sikerült elérni az áhított fehéres szőkét...na de ezzel megoldódott a problémám. Most már csak tőfestésre használom plusz a kallos hamvasító folyadékát, és így már nincs szükségem más festékre sem. 450 gramm szóval megkockáztatom hogy egy évre is elegendő lesz. Ráadásul nem roncsol annyira mint a többi szőkítőpor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.