Schwarzkopf

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2013. október 31.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató hajsampon.

• A kímélő cukor tenzideket tartalmazó formula gyengéden tisztítja a hajat és segít az érzékeny fejbőr irritációjának megelőzésében
  • Kímélő, bőrnyugtató formula, színezékmentes, dermatológiailag tesztelt, hogy a bőr biztosan képes legyen befogadni
  • Szilikonmentes

csillag

2013. október 23.

Csoda sampon. A fejbőröm nagyon hálás ezért az átlátszó színű "tisztitószerért", semmi irritáció. Természetes, semmi mű így megunhatatlan illata van. 3400 Ft.- drága, tudom (lelkiismeret furdalásom is volt miatta, főleg, hogy a balzsamot is megvettem hozzá) ráadásul az igazság, ha alapos tisztítást akar az ember 2szer minimum, akinek sűrű, dús, erős haja van lehet 3szor is meg kell ismételnie a mosást, nem gazdaságos, de egyszerűen drogériás samponok között nem találtam meg azt ami ne csinálna ki 1 tubus után.. (esetleg talán a garnier levenulás, de azt még tesztelem kell 1-2 hónapig)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.