Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: nemethanna1, Módosítva: 2015. február 2.

Kategória:   Hajformázók

Alexandra19

2017. július 4.

A feketét használom, és ez a elgjobb hajlakk, amit eddig használtam. Az én hajam egyenes és egyeltalán nem maradnak meg benne a hullámok, de ezzel a hajlakkal több órán keresztül göndör marad a hajam. Szép, fényes lesz tőle a hajam, nagyon jól tart, de közben nem lesz kemény és rugalmas marad a hajam. Ár-érték arányban is nagyon jó, az ár nekem picit magas, de teljes mértékben megéri: a kiszerelés nagy és nem kell belőle sok. Az illata is nagyon finom és kellemes, olyan mint egy fodrászszalonban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

felicitas

2017. március 10.

A fekete hajlakkot használom, pedig a legerősebbeket nem tudtam eddig egyik márkából sem elviselni, mert bukósisakom lesz, de ebből az kell. Ennek ellenére nem kemény, reggelre kialszom, nagyon jól tart, nem ragad. Nekem csúszik- mászik a hajam lakk nélkül, ez megtartja a frizurámat egész nap. Jelenleg ezt használom csak, sokkal spórolósabban kell fújni, mint a többi lakkot, így hiába drágább, de megéri, ráadásul 300 ml.

Update: Közben volt ''szerencsém'' kipróbálni a rövid hajamon a rózsaszínt, ami nulla tartással bír, és a lilát, ami olyan ragadós, mintha cukros vizet locsoltam volna a hajamra. Borzalom mindkettő. Azokra jóindulattal is csak 2 pontot tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

zsazsi1

2016. július 18.

A rózsaszínűt vettem meg (Cristal Shine), mint hajlakkot nem nagyon tudom minősíteni, csak vészhelyzetben használok lakkot, ha már mást nem tudok a hajammal kezdeni mint hátrafogom, a mosás után kiáltó állapot elfedésére.
De a szaga! Kiakasztó!
Magamra fújok egy finom parfümöt, és aztán vágjam agyon ezzel a bűzbombával???!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

De a szaga! Kiakasztó!

szanduu

2016. május 2.

Abszolút csalódás. Nyereménycsomag tartalma volt. Szerencse, mert ha ezért pénzt adtam volna tuti visszavinném az üzletbe. Régen sok hajlakkot használtam, de eddig ez a legrosszabb. Szerintem a pár száz forintos társaitól nem volt ilyen undorító a hajam...
Ha keveset fújok nem használ semmit, ha sokat akkor pedig zsíros, fehér pöttyös lesz a hajam... Kifésüléskor tiszta olyan, mintha korpás lenne a fejbőröm... :(
Azért kap 2 csillagot, mert amúgy az illata jó.. és végül is a célját eléri vele az ember. A haja fix marad, csak utána legyen ideje hajat mosni....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

szollosiheni

2016. február 22.

Sajnos bednem-mel kell egyetértenem, iszonyatosan ragad és kifésülhetetlen, kirángatom vele az összes hajam. Soha többet nem veszek! Még jó, hogy ezt féláron vettem kuponnal, különben picit sírnék is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Vicus

2016. január 22.

Volume&Texture van meg, nagyon jó! Illata is nagyon kellemes és sokáig érződik. Ára miatt viszont nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Soly77

2016. január 5.

A rózsaszínűt vettem meg kb egy hete, de én őszintén ki tudok borulni az olyan termékektől amik még a pafüm illatát is elnyomják oly annyira tele vannak illatanyaggal. Nem mondom hogy rossz az illata de ne már hogy ezt jobban lehet érezni mint a pafümömet... nem leszünk így barátok. A hatása jó, pont olyan amilyet kerestem se nem erős se nem gyenge... pont ezt akarom de valami szolíd vagy elillanó szaggal!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

bednem

2015. november 18.

Az eddig használt hajlakkok közül szerintem a legrosszabb! Reméltem, hogy Claudia Schiffer neve garancia valamire, de az első használatkor éreztem, ez minden csak nem jó. Nem is bírtam elhasználni az egész flakont, elajándékoztam. Az erősebb (de nem a legbrutálisabb) volt meg, igaz ne vagyok valami nagy hajlakk használó, de nem volt gyengébb és ebből a termékből akartam venni. Nagyon-nagyon erős, nagyon ragad, kifésülhetetlen lesz a haj és vonzza a port. Biztos, hogy buliba egyszer elmegy másnapi hajmosással, de napi/heti használatra keményen hajritkító… soha többé!
Az illata viszont kellemes és tényleg tartja a frizurát. Ár - kiszerelés arányos. Csak ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

senskin

2015. november 4.

Volume: Először nem akartam megvenni, mert már annyi fajta hajlakkot használtam, hogy nem hittem benne. Be kell valljam, ez egy maximálisan professzionális értékű hajspray. Nagyon jó! Dúsít és nem esik össze a hajam. Csillogó és most vágattam a hajamból, szépen kiemeli a stílusát, esését. Sokkal kényelmesebb, határozottabb viseletű a frizurám. Ez magabiztossá tesz, hogy nincsen erőtlen, gyenge, lógó hajam. Érezni az ujjaimmal, hogy sokkal dúsabb, de látványra is szebb, egészségesebb. Kissé túl parfümös, de sebaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

szilvia.bano

2015. május 2.

Nekem a shine (rózsaszín) változat van meg, kellemes illata van, és mint hajlakk jól funkcionál. Nem kell belőle nagyon sok (én direkt nem a fekete strong verziót vettem meg, nem akartam a legerősebbet), de szépen fixál, és nem lesz tőle kemény a hajam. Egyelőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.