Schwarzkopf

Ár:   979 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2012. január 18.

Kategória:   Hajformázók

Parfümmentes és extra erős tartás, érzékeny fejbőrre lett kifejlesztve. Bőrgyógyászatilag tesztelt, gyengéd a fejbőrhöz. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és haja könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól. Tökéletes, hosszantartó hatás. A speciális "Minden Időben Taft" formula védi haját a széltől, a nedvességtől és az UV sugaraktól.

Kiszerelés: 250 ml

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Éveik használtam ezt a hajlakkot. Ellenben az előttem lévőkkel nekem nagyon bevált,csak az illat miatt cseréltem Go2b-re. Mindig szép tartást adott és könnyen kifésülhető volt tőle a hajam. Egyszer még lehet,hogy visszatérek rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

ST

2013. november 14.

Ezzel bizony melléfogtam! Könnyedebb hajlakkot kerestem, ami kíméletes és nem lesz tőle beton feje az ember lányának, viszont az ígéreteit sajnos nem váltotta be: a tartása elég rövidtávú, továbbá elnehezíti és kiszárítja a hajat, ami kifésülés után ragacsossá válik. Előnye talán, hogy egy kis fényt ad a hajnak, és valóban könnyen kifésülhető, de egy hajlakkot elsősorban nem ezért veszünk meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

szzsofi

2013. szeptember 10.

Szerintem borzalmas :/ Jójó, tart, de az, hogy estére teljesen össze van állva a hajam, és nem tudom kifésülni (pedig nem fújom halálra magam, épp, hogy egy picit fújok rá), az számomra nem szenzitív... Arról meg ne is beszéljünk, hogy úgy néz ki a hajam, mintha tiszta korpa lenne!!! Soha többet ilyet! Az egyetlen előnye az, hogy semmi illata, de a többi borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

adri97323

2013. április 16.

Szerintem pont az az előnye, hogy nem érezhető, hogy van valami a hajunkon, de azért szépen lehet formázni vele. Könnyű kifésülni, nincs az a tipikus hajlakk illat és ez tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

reny

2013. március 22.

én pont azt szeretem benne,hogy nem csinál "bukósisak" frizurát, nyugodtan bele túrhatok a hajamba, mégis tartást ad a vékony szálú, lelalpuló hajamnak. az hogy nincs fullasztó illata, az meg plusz pont! én kevésbé zsírosodik a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

kitticat

2013. január 4.

nem mondanám, hogy extra erős,de ha nem betonfrizurát alkotok, nekem végülis nincs vele bajom. Amit nagyon szeretek, az az illatmentessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Bettina

2012. november 28.

Elég gyengén teljesített és engem zavart hogy nincs illata.Bár nem tudom, hogy annak idején miért vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

sugarglider

2012. július 14.

Akciósan belefutottam, de ez borzalmas. Semmit nem tart..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Akciósan belefutottam, de ez borzalmas. Semmit nem tart..

sydney

2012. július 5.

Nekem sajnos semmi hatása nem volt. Vékony szálú a hajam, semmi tartást nem adott. De legalább nem ragadt a hajam, és ki tudtam fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

bandita

2012. április 27.

Én nagyon szeretem a biztos, stabil tartású hajlakkokat, amelyeket azért könnyedén ki tudok fésülni este a hajamból. Ez a termék semmilyen tartást nem nyújtott a frizurámnak, bár könnyedén kifésülhető volt, mégis értelmetlen volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.